Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Satışlarınızı Arttıracak Online Pazarlama Çözümleri…

Online pazarda yer almak isteyen bir markaysanız ya da dijital satış hacminizi genişletmeyi düşünüyorsanız size özel dijital pazarlama çözümlerimiz var!

İnternetteki bilinirliğinizi arttırmak ve müşteri kitlenizi genişletmek için web sitenizi, sosyal medya hesaplarınızı ve online aktivitelerinizi analiz ediyor, artı ve eksilerinizi değerlendirerek kaynaklarınızın hangi platformlara aktarılacağını planlıyoruz. Sektörünüzün yönelimlerine ve rakiplerinizin konumlarına göre dijital pazarlama stratejilerinizi oluşturuyoruz. Online dünyadaki etkinizi arttıracak stratejilerin yanında dilerseniz online kanallarınızı sizin için yönetiyoruz.

Tek tip bir dijital pazarlama danışmanlığı değil tamamen size özel bir yol göstericilik yapıyoruz. İşletmenizin dijital ortamda müşterileriyle daha etkin bir şekilde etkileşime girmesini sağlıyoruz.

dijital pazarlama danışmanlığı

Stratejik Adımlarla Markanızı İleriye Taşıyın

dijital pazarlama danışmanı

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Markanızın doğru kişilere en verimli yöntemlerle erişmesini sağlamak için dijital pazardaki konumunuzu belirliyor, firmanızın potansiyelini ölçüyoruz.

Etkili bir dijital pazarlama danışmanlığı sunmak amacıyla ürün ve hizmetlerinizin pazarlanacağı kitlenin internet kullanım alışkanlıklarını analiz ediyor, sektördeki rakiplerinizin dijital pazarlama stratejilerini değerlendiriyoruz. Web sitenizi ve sosyal medya platformlarınızı nasıl kullandığınıza, arama motorlarındaki otoritenize, reklam bütçenizi nasıl harcadığınıza ve hedeflerinize odaklanıyoruz.

Dijital kampanyalarınızın, sosyal medya paylaşımlarınızın ve web sitenizin istediğiniz performansı göstermemesinin nedenlerini öğrenmenizi sağlıyoruz.

Strateji ve Planlama

Potansiyel kitlenizin satın alma kararlarını etkileyecek ve marka bilinirliğinizi arttıracak dijital pazarlama planını deneyimli uzmanlarımızla hazırlıyoruz.

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında hangi platformların reklam çalışmalarınıza uygun olduğunu belirliyor, web sitenizi iyileştirecek çözümler, sosyal medya hesaplarınız için paylaşım ve reklam stratejileri, içerik pazarlama önerileri sunuyoruz. Reklam bütçenizin nasıl olması gerektiğini, e-mail ve mobil pazarlama yollarını anlatıyoruz. Pazarlama takviminizi ve kanallarını belirleyerek sağlam adımlar atmanızı destekliyoruz.

Her soru ve sorununuzda yanınızda olarak dijital pazarlama stratejinizi ne kadar uygulayabildiğinizi ve verimini gözlemliyoruz. Her zaman sizinleyiz…

dijital pazarlama danışmanlık
dijital pazarlama ücretleri

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital pazarlama faaliyetlerini kendiniz de yönetebilirsiniz ama bir uzmanla hareket etmenin avantajlarını görmek isterseniz online dünyanın tüm imkanlarını sizin için sağlıyoruz…

İlk olarak e-ticaret ya da kurumsal web sitenizi düzenliyor, SEO çalışmalarıyla arama motorlarına uygun hale getirerek reklamlarınızın etkisini yükseltiyoruz. Sosyal medya hesaplarınıza özel yaratıcı paylaşımlar yapıyor, reklam yönetimlerini gerçekleştiriyor, içerik pazarlama stratejileriyle sizi daha iyi tanıtıyoruz. E-mail marketing ve mobil pazarlama yöntemleriyle internet kullanıcılarının dikkatini çekiyoruz. Tüm çalışmalarımızı, bütçenizi harcama yöntemlerimizi ve sonuçları sizlerle paylaşıyoruz.

İnternette var olan her bir platformu online pazarlamamızın bir aracı olarak kullanıyor, reklamlarınızdan edineceğiniz geliri maksimize ediyoruz. Profesyonel bir dijital pazarlama hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Daha Neler Var? Web Home’dan Ayrıcalıklı Dijital Pazarlama Danışmanlığı Çözümleri

Reklamlarınızın ulaştığı kitleyi genişletmek, online platformlardaki etki alanınızı güçlendirmek ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız dijital pazarlama danışmanlığı tam size göre! Web Home olarak sadece dijital pazarlama stratejilerinizi belirlemiyor, onları hayata geçirebilmeniz için etkili çözümler de sunuyoruz.

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

Dijital ortamlar için en uygun içerik stratejisini oluşturuyor, özgün ve faydalı metinlerle internet kullanıcılarına ulaşıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya hesaplarınız için yapacağınız reklam çalışmalarını yönetiyor, düşük bütçeyle maksimum verim elde ediyoruz.

Google Ads

Google Ads

Google reklamlarının gücünden yararlanarak web sitelerinizin ziyaretçisini arttırıyor, satın alma kararlarını etkiliyoruz.

E-Mail Pazarlama

E-Mail Pazarlama

Hedef kitlenize uygun kurguladığımız e-mailler ile ilgilerini çekiyor, bültenlerinize abone olmalarını ve sizi takip etmelerini sağlıyoruz.

Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama

Mobil uygulamalarda reklamlarınızı yayınlayarak uygulama kullanıcılarının markanızla tanışmalarına yardım ediyoruz.

SEO Destek

SEO Destek

Arama motorlarında doğal yollardan ilk sıralara çıkmanızı destekleyen çalışmalarla dijital pazarlama gelirlerinizi arttırıyoruz.

Influencer Marketing

Influencer Marketing

Sosyal medyada yüksek takipçi sayısı olan, kitleleri etkileme gücü olan popüler isimlerle işbirliği yaparak sizi tanıtıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

İtibar ve Kriz Yönetimi

Online krizlere anında müdahale ederek süreci yönetiyor, firmanızın ve markanızın dijital itibarını koruyoruz.

Dijital Kampanyalarınızın Gücünü Arttırın! Tam Kapsamlı Reklam Ajansı Web Home ile Online Dünyanın Hakimi Olun…

Reklamlarınızdan ve dijital pazarlama çalışmalarınızdan maksimum dönüşüm sağlamak için çalışmalarınızı etkili fotoğraf ve videolar, reklam tasarımları ve ilgi çekici ürün sayfaları ile destekleyin! Markanızı büyütecek çözümler için uzmanlarımızdan bilgi alın…

Hedeflerinize Hızla Ulaşın! – Dijital Pazarlama Danışmanlığı Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Deneyimli dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanları, grafik tasarımcılar, içerik editörleri ve fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle tamamen size özel bir dijital pazarlama süreci planlıyor, en kısa sürede hedef kitlenize ulaşmanızı ve markanızın potansiyelini arttırmanızı sağlıyoruz!

Hedef Kitle Analizi

Dijital pazarlama danışmanlığına başlamadan önce yer aldığınız tüm dijital platformları ve potansiyel kitlesini analiz ediyoruz.

Strateji Geliştirme

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve pazarlama çalışmalarınız için tamamen markanıza özel stratejiler geliştiriyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımızla atmanız gereken adımlar hakkında detaylı bilgilendirme ve yol göstericiliği yapıyoruz.

dijital pazarlama danışmanı

Süreç Takibi

Dijital pazarlama ve reklam hizmeti aldığınız firmanın ya da bireysel çalışmalarınızın takibini yapıyor, ilerleyişinizi gözlemliyoruz.

Analiz ve Raporlama

6 aylık ve 1 yıllık dijital pazarlama danışmanlığı sürecimizin verimliğini ölçüyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Destek ve Geliştirme

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Dijital Dünyadaki Amaçlarınızı Gerçekleştirmek İstiyorsanız, Gelin Tanışalım!

Reklamlarınız yeterince kişiye ulaşmıyor mu? Hedef kitleniz sizin farkınızda bile değil mi? Size özel bir dijital danışmanlık süreciyle hedeflerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız hemen tanışalım…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, dijital pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
dijital pazarlama danışmanı

Stratejinizi Konuşalım

Dijital pazarlama danışmanlığında yapacaklarımızı konuşalım, size özel stratejimizi ve planlarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Danışmanınızla Görüşün »
dijital pazarlama danışmanlık

Pazardaki Payınızı Arttırın!

Reklamlarınız tıklansın, satışlarınız artsın, siz de rakiplerinizi geride bırakarak zirvede olmanın tadını çıkarın…

Bize Ulaşın »

Daha Çok Kişiye Ulaşın!

Sosyal medya kampanyalarınız ve web sitenizde daha çok kişiye ulaşın, markanızın bilinirliğini arttırın…

Müşteri Yorumları

Reklamlarınız İstediğiniz Etkiyi Yaratmıyor mu?

Dijital kampanyalarınızın size katkısı olmadığını düşünüyorsanız değişim yapmanız gerek!

Profesyonel Destek Alın!

Deneyimli bir ekiple sosyal medya profillerinizi güncelleyin, paylaşımlarınızın tarzını değiştirin.

Maksimum Kar Sağlayın…

Pazarlama stratejiniz doğru yerlere ulaşsın, satışlarınızla adınızı duyurun!

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital pazarlama danışmanlığı fiyatları; danışmanlık süresine ve kapsamına, talep halinde içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, e-mail ve mobil pazarlama, SEO ve Google Ads reklam hizmetlerinin detaylarına, fotoğraf ve video çekim hizmetlerine, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Dijital pazarlama danışmanlığı fiyatları için ekibimizle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Dijital pazarlama çalışmalarından beklediği performansı alamayan, e-ticaret satış rakamları düşük, hedef kitlesine ulaşmanın yollarını öğrenmek isteyen, kampanyalarında doğru bütçeyle hareket etmeyi isteyen, sektöründe yer edinmeyi amaçlayan tüm markalar ve girişimciler dijital pazarlama danışmanlığı hizmetinden yararlanmalı.

Dijital pazarlama danışmanlığı süresi firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenir. Ancak genel olarak en az 6 aylık bir danışmanlık gerekmektedir. Yıllık dijital pazarlama danışmanlığı dijital pazarlama çalışmalarının performansını ve verilerini görmek için daha etkili olacaktır. Online reklam ve kampanyaların, içerik yönetimi ve sosyal medya çalışmalarının etkisi daha iyi anlaşılacak ve bunlara yönelik stratejiler geliştirmek kolaylaşacaktır.

Dijital Pazarlama Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98