Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Ürününüzü Doğru Pazarlayın…

Satışlarınız beklediğiniz oranda artmıyor mu? Pazarlama ekibiniz yeterince verim sağlamıyor mu? Atmanız gereken stratejik adımları birlikte belirliyoruz…

Markanızı geniş kitlelere duyurmanız ve potansiyel kitlenizin dikkatini çekerek satış kanallarına yönlendirebilmeniz için tüm satış ve pazarlama süreçlerinizi analiz ediyor, satış planınızın optimizasyonunu yapıyor, fiyatlandırma ve pazarda tutunma planınızı hazırlıyoruz. Satış ekibinin performansını arttıracak eğitim gibi etkinleştirici unsurlar ve satış döngüsü boyunca müşteri takibiyle bu rekabetli dünyada yer almanızı sağlıyoruz.

Satış ve pazarlama süreçlerinde harcadığınız eforu gerçekten hızlı geri dönüş alacağınız noktalara yoğunlaştırarak hedef odaklı ilerliyor ve markanıza somut katma değer artışı sağlıyoruz.

satış ve pazarlama danışmanlığı

Etkili Pazarlama Çözümleri İçin Doğru Adres!

satış ve pazarlama danışmanı

Hedef Pazar ve Müşteri Analizleri

Markanızı doğru adımlarla doğru kişilere ulaştırmak, satış ve pazarlama çalışmalarından verim alabilmek için ilk olarak sektörünüzü ve müşteri davranışlarını analiz etmek gerekiyor.

Öncelikle pazardaki konumunuzu ve firmanızın potansiyelini ölçerek eksik kaldığınız ya da hatalı yaptığınız satış ve pazarlama faaliyetlerini inceliyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin pazarlanacağı kitlenin satın alma alışkanlıklarını gözlemleyerek ihtiyaçlarını nasıl çözüme ulaştırdıklarına detaylı bakıyoruz. Rakiplerinizin sizden farklı neler yaptıklarını ve satışta sizden ne kadar başarılı olduklarını inceliyoruz. Böylece satış ve pazarlama yapılandırmamızı nasıl oluşturacağımızı belirliyoruz.

Ürününüz için uygun olmayan pazarlarda vakit kaybetmenizi, paranızı ve enerjinizi harcamanızı önlüyoruz. Müşterilerinizin dikkatini çekecek çözümler sunuyoruz.

Strateji ve Planlama

Hedef kitlerinizin satın alma kararlarını etkileyecek ve markanızın bilinirliğini attıracak strateji, hedef, organizasyon ve bütçe yapılarını tasarlıyoruz.

Satış ve pazarlama danışmanlığı kapsamında markanızın yerelde ve globalde, fiyat ve kalite gibi farklı kriterlere göre nasıl konumlandırılacağını, farklı pazarlama faaliyetlerinin işletmenize nasıl uyarlanacağını, hangi pazarların sektörünüze uygun olduğunu belirliyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede pazarlama sistemlerinizi iyileştirecek stratejiler belirliyor, bütçenizi doğru kanallara nasıl aktaracağınızı gösteriyoruz.

İşletmenize özel satış ve pazarlama projeleri oluşturarak atacağınız adımları, ayrıntılı bir yol haritasıyla size sunuyoruz. Unutmayın, her firmaya aynı tavsiyeleri vermiyoruz!

satış ve pazarlama danışmanlık
satış ve pazarlama danışmanlık ücretleri

Satış ve Pazarlama Çözümleri

Pazarlama organizasyonunuzu tasarlıyoruz! Ekip kurulumundan hedef pazar tespitine, marka konumlandırmadan satış cirosunu arttırma yöntemlerine kadar her adımda sizinleyiz…

Güçlü ve nitelikli bir pazarlama departmanı kurmanız için işe alma süreçlerinizi yönetiyor, kişilerin rol ve sorumluluklarını belirliyor, hedef pazarlarda rekabet analizini zenginleştiriyor, pazara giriş stratejilerinizi oluşturuyoruz. Pazarlama planınızın uygulamadaki performansını ölçüyor, pazarlama bütçesi ve marka iletişim adımlarımızı değiştiriyoruz. Kampanya gelirlerinizi ve bunların pazarlama planınıza etkisini izliyoruz. Dijital pazarlama stratejilerinizi de oluşturmayı ihmal etmiyoruz…

Rakiplerinizin ve sektörün 1 adım önünde olmanız için markanızın satış ve pazarlamada tüm fonksiyonlarıyla uyumlu bir şekilde yer almasını sağlıyoruz.

Daha Neler Var? Web Home’dan Ayrıcalıklı Satış ve Pazarlama Danışmanlığı Çözümleri

Markanızın ulaştığı kitleyi genişletmek, satış cironuzu arttırmak ve doğru bir sistem kurmak için satış ve pazarlama danışmanlığında size özel çözümler sunuyoruz. Sadece satışlarınızı yükseltmeye değil iyi bir ekip kurmanıza, organizasyon yapınızı iyileştirmenize ve rakiplerinizden farklı olmanıza destek oluyoruz.

Ekip Kurma

Ekip Kurma

Nitelikli iş gücüne sahip olmanız için insan kaynakları yönetimi yaparak nitelikli isimlerle ekibinizi oluşturuyoruz.

Bütçe Planlama

Bütçe Planlama

Satış kanallarınıza ve hedeflerinize uygun olarak kısa ve uzun vadede pazarlama bütçenizin planını hazırlıyoruz.

Marka İletişimi

Marka İletişimi

Hedef kitlenize nasıl ve hangi yollardan ulaşacağınızı, geleneksel ve online iletişim stratejilerinizi belirliyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Markanızın dijital platformlarda yapacağı reklam çalışmalarını yönetiyor, düşük bütçeyle maksimum verim elde ediyoruz.

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Ürün ve hizmetlerinizin pazarda nerede, nasıl ve ne şekilde görüneceğini belirliyor, satış adımlarınızı yönetiyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri memnuniyeti çalışmaları ve şikayet yönetimi sistemleriyle markanıza karşı olumlu algı ve tutum geliştiriyoruz.

Ekip Eğitimleri

Ekip Eğitimleri

Satış ve pazarlama, ikna ve algı yönetimi, liderlik gibi eğitimlerle alanında başarılı ve profesyonel bir ekip yaratıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızın dijital ve gerçek dünyada doğru anlaşılmasını sağlıyor, krizlere anında müdahale ederek kontrol altına alıyoruz.

Satışlarınızı Online Çözümlerimizle Arttırın! Tam Kapsamlı Tasarım ve Reklam Ajansı Web Home ile Doğru Adımlar Atın…

Geleneksel mağazanızı online platformlara taşımaya ne dersiniz? Müşterilerinizin karşısına güvenilir ve hızlı bir e-ticaret sitesiyle çıkın, sosyal medya reklamlarıyla onları etkileyin, markanıza ilgi uyandırın. Dijital çözümlerimizle tanışın…

Hedeflerinize Hızla Ulaşın! – Satış ve Pazarlama Danışmanlığı Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Yıllarını satış ve pazarlama alanında uzmanlar yetiştirmeye adamış profesyonel isimler, dijital pazarlama danışmanları, web tasarımcılar ve içerik editörlerinden oluşan ekibimizle tamamen size özel çözümler sunarak satış ve pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Geleneksel ve online mağazanızın kitlesini arttırıyoruz…

İhtiyaç Analizi

Satış ve pazarlama danışmanlığı öncesi pazarlama adımlarınızı, sektördeki rekabeti inceleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Satış ve pazarlama stratejilerimizi, pazarlama faaliyetleri ve bütçemizi, sektör çalışmalarımızı planlayarak size sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Uzman satış ve pazarlama danışmanlarımızla atmanız gereken adımlar hakkında detaylı bilgilendirme ve yol göstericiliği yapıyoruz.

satış ve pazarlama danışmanı

Süreç Takibi

Pazarlama süreçlerini nasıl yönettiğinizi ve organizasyonunuzu nasıl geliştirdiğinizi takip ediyor, ilerleyişinizi gözlemliyoruz.

Analiz ve Raporlama

Satış ve pazarlama danışmanlığı sürecimizin verimliğini ölçüyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Destek ve Geliştirme

Satış ve pazarlama danışmanlığı hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Satış ve Pazarlama Hacminizi Büyütmek İstiyorsanız, Gelin Tanışalım!

Markanızın kitlesine yeterince ulaşamadığını mı düşünüyorsunuz? Satış organizasyonunuzu yeniden yapılandırmak mı amacınız? Size özel bir satış ve pazarlama danışmanlığı süreciyle hedeflerinizi gerçekleştirebilir, markanızın sektördeki rekabetini arttırabilirsiniz…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, satış ve pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
satış ve pazarlama danışmanı

Stratejinizi Konuşalım

Satış ve pazarlama danışmanlığında yapacaklarımızı konuşalım, size özel stratejimizi ve planlarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Marka Danışmanınızla Görüşün »
satış ve pazarlama danışmanlık

Firmanızı Büyütün!

Daha çok kişiye ulaşarak ürünlerinizi tanıtın, pazardaki gücünüzü arttırarak en kısa sürede zirveye yerleşin…

Bize Ulaşın »

Satışlarınız Katlansın!

Hem geleneksel hem dijital satış ve pazarlama çalışmalarınız hedefine ulaşsın, marka bilinirliğiniz ve satışlarınız artsın…

Müşteri Yorumları

Satış ve Pazarlama Çalışmalarınız Etkiyi Yaratmıyor mu?

Reklam çalışmalarınızın ve satış stratejilerinizin size katkısı olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Profesyonel Destek Alın!

Deneyimli bir ekiple satış stratejilerinizi güncelleyin, pazarlama adımlarınızı yenileyin.

Maksimum Kar Sağlayın…

Pazarlama stratejiniz doğru yerlere ulaşsın, markanızı kısa sürede zirveye çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Satış ve pazarlama danışmanlığı fiyatları; danışmanlık süresine ve kapsamına, talep halinde ekip kurma, pazarlama yönetimi, e-ticaret tasarımı, sosyal medya pazarlama, SEO ve Google Ads reklam gibi ekstra hizmetlerinin detaylarına, beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Satış ve pazarlama danışmanlığı fiyatları için ekibimizle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Reklam tanıtım ve satış stratejilerinden beklediği performansı alamayan, satış rakamları düşük, hedef kitlesine ulaşmanın yollarını öğrenmek isteyen, kampanyalarında doğru bütçeyle hareket etmeyi isteyen, sektöründe yer edinmeyi amaçlayan tüm markalar satış ve pazarlama danışmanlığı hizmetinden yararlanmalı. Ayrıca start up girişimler ve girişimcilik hedefleri olanlar da satış ve pazarlama danışmanlığı alarak sektöre doğru adımlarla girebilirler.

Satış ve pazarlama danışmanlığı süresi firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenir. Ancak genel olarak en az 6 aylık bir danışmanlık gerekmektedir. Yıllık satış ve pazarlama danışmanlığı pazarlama çalışmalarının performansını ve verilerini görmek için daha etkili olacaktır. Geleneksel ve online tanıtımların, satış ekibinin, pazarlama stratejilerinin etkisi daha iyi anlaşılacak ve bunlara yönelik planlar hazırlamak kolaylaşacaktır.

Satış ve Pazarlama Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Satış ve Pazarlama Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Satış ve pazarlama danışmanlığı hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98