Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-ticaret Danışmanlığı

En İşlek Mağaza Sizin Olacak…

Bir e-ticaret sitesi yaptırdınız ancak hayal ettiğiniz gibi satış grafiğine ulaşamadınız mı? Doğru stratejilerle satışlarınızı arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmak ister misiniz?

Markanızın yapacağı e-ticaret yatırımlarından sektörel fırsatlara, rakiplerden ürün kalitesine, yazılım altyapısından dijital pazarlamaya kadar başarılı bir e-ticaret oluşturmak için ihtiyaçlarınızı belirliyor, web sitenizdeki sorunları çözecek stratejiler geliştiriyor; ürün yönetimi, finansal planlama, müşteri ilişkileri ve sürdürülebilir online satış için atacağınız adımları planlıyoruz. Dilerseniz e-ticaret kurulumu ve yönetim sürecini sizin için profesyonel şekilde yürütüyoruz.

Hatasız, hızlı ve dinamik, arama motorlarına uyumlu ve kullanışlı bir e-ticaret sitesi markanızı büyütür! E-ticaret danışmanlığı ile atacağınız her adımda fikri ve uygulamalı destek oluyoruz…

e-ticaret danışmanlığı

E-ticaret Girişiminizi Hayata Geçirmeye Ne Dersiniz?

e-ticaret danışmanlık hizmetleri

E-ticaret Analizi

E-ticaret danışmanlığı sürecimiz ilk olarak e-ticaret sitenizin ve online alışveriş yönetim sisteminizin analiziyle başlıyor. Sağlıklı bir ilerleme için önce ihtiyaçlarınızı belirlemeliyiz…

Sanal mağazanızın altyapısını, sayfa tasarımlarını, menü yerleşimini, ödeme ve pazaryeri entegrasyonlarını, içerik yönetim panelini, mobil uyumluluğunu ve arama motorlarındaki görünürlüğünü inceliyoruz. Rakiplerinizle olan rekabetinizi ölçümlüyor, e-ticaretinizin kurumsal kimliğinizi yansıtıp yansıtmadığını, güçlü ve zayıf yönlerini görmenizi sağlıyoruz. Tüm altyapı ve kullanışlılık performansını raporlayarak danışmanlık sürecinde bu verilerden yararlanıyoruz.

Ziyaretçilerin güvenli alışveriş yapmasını sağlayan, potansiyel müşterilere doğru yöntemlerle ulaşan bir e-ticaret sitesi için her detayla ilgileniyoruz!

Strateji ve Planlama

Sıfırdan bir e-ticaret yönetimi ya da var olan web sitenizin yüksek standartlara ulaşması için analiz aşamasında elde ettiğimiz verilerle etkili stratejiler belirliyoruz.

Ürünlerinizin potansiyel kitlenize daha hızlı ulaşmasını sağlayacak çok kanallı satış stratejilerinizi geliştiriyor, yazılımda, fotoğraf ve grafik çalışmalarınızda, web sayfa yapısında ve mobil uygulamalarınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini projelendiriyoruz. Entegrasyon altyapıları, ürün ekleme, sepet ve satış, sipariş yönetimi, fatura, e-ihracat gibi sanal mağazanızın olmazsa olması sistemlerin kurulum ve yönetimleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

E-ticaret girişiminizi başarıya ulaştıracak çözümler için uzun soluklu bir danışmanlık desteği veriyor, tüm projeyi adım adım takip ediyoruz.

e-ticaret danışmanı
e-ticaret danışmanlık ücretleri

Özel E-ticaret Çözümleri

E-ticaret sitenizi sizin adınıza yönetiyor, yeni bir sistem, kullanım kolaylığı ve etkili bir kurumsal kimlik kazandırıyoruz.

Yeni e-ticaret girişiminiz ya da beklentilerinizi karşılamayan e-ticaret siteniz için kullanışlı ve modern, kurumsal kimliğinizi yansıtacak yazılım çözümleri sunuyoruz. Altyapısını yenileyerek entegrasyon sistemlerini kuruyor, menüsünü düzenliyor, sayfa gezintilerini ve alışveriş işlemlerini kolaylaştırıyoruz. %100 SEO uyumlu ve responsive ürün sayfaları hazırlayarak arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz. Tek tuşla toplu ürün güncelleme, üyelik yönetimi ve stok düzenleme avantajları kazandırıyoruz.

Markanızın daha hızlı büyümesi ve satışlarınızın profesyonel süreçlerle gerçekleşmesi için e-ticaretinizi kurumsallaştırıyoruz…

E-ticaret Danışmanlığında Başka Neler Yapıyoruz? – Memnuniyetinizi Önemsiyoruz…

Firmanızın satış hacmini genişletmek ve pazar payını arttırmak için daha çok çalışıyoruz! Hedef kitlenize hızla ulaşmanız ve markanızı tanıtmanız için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlıyoruz. E-ticaret danışmanlarımızla markanıza değer katmanız için çalışıyoruz…

E-ticaret Yönetimi

E-ticaret Yönetimi

Danışmanlık yaptığımız firmalar için talepleri halinde tüm e-ticaret süreçlerinin yönetimini gerçekleştiriyoruz.

E-ihracat Danışmanlığı

E-ihracat Danışmanlığı

Yurt dışı pazarına açılmak isteyen e-ticaret siteleri için global pazarlama danışmanlığı desteği veriyoruz.

Finansal Planlama

Finansal Planlama

E-ticaret girişim fikirleri olanlar için bütçelerini doğru yönetmelerini sağlayacak stratejiler geliştiriyor, iş planlarını oluşturuyoruz.

Müşteri Takibi ve Yönetimi

Müşteri Takibi ve Yönetimi

Müşterilerinizin hangi ürünü hangi saatlerde satın aldığı, e-ticaret sitenize nasıl ulaştıkları gibi dijital pazarlama verileri sunuyoruz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştıracak Google Ads, Facebook ve Instagram reklamları hazırlıyor, performanslarını ölçüyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi farklı satış platformlarında pazarlamanızı sağlıyoruz.

Canlı Destek Yazılımları

Canlı Destek Yazılımları

Ziyaretçilerinizle anlık iletişim kurabileceğiniz canlı sohbet ve sipariş destek yazılımlarını e-ticaret sitenize ekliyoruz.

Google Servisleri Kurulumu

Google Servisleri Kurulumu

Google Merchant, Facebook Dönüşüm Api ve Analytics entegrasyonlarını yaparak e-ticaretinizi gözlemlemenize yardım ediyoruz.

Kaliteli Bir E-ticaret Altyapınız Olsun! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Dijital Yüzünüzü Yenileyin!

Etkileyici ürün fotoğraflarına, kaliteli web sayfalarına, ilgi çekici kampanya görsellerine ne dersiniz? Bunların hepsi e-ticaret sitenizin potansiyelini arttırmasını sağlayacak unsurlar… Deneyimli yazılım ve tasarım ekibimizle fotoğraftan tasarıma kadar tüm görsel unsurları bir araya getiriyor, e-ticaret gücünüzü arttırıyoruz…

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Web Sitenizi Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Ne kadar iyi bir e-ticaret sitesine sahip olursanız olun tanıtım ve reklam yapmadığınızda markanızı büyütmeniz çok zor. Arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO çalışmalarına, satışlarınızı arttıracak Google Ads reklamlarına, potansiyelinize ulaştıracak sosyal medya paylaşımlarına ihtiyacınız var! Bunların hepsi ise Web Home çatısı altında…

Sanal Mağazanızın Satışları Artsın! – E-ticaret Danışmanlık Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Profesyonel yazılım ve tasarım uzmanlarımız, alanında deneyimli içerik editörlerimiz, fotoğrafçı ekibimiz ve dijital pazarlama uzmanlarımızla tamamen size özel e-ticaret çözümleri sunarak modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün ve kullanıcı dostu e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz!

E-ticaret Analizi

E-ticaret danışmanlığı öncesi sitenizi inceleyerek sorunları tespit ediyor, ihtiyaçlarınızı belirleyerek projelendiriyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

E-ticaret stratejilerimizi, teknik, görsel ve içerik aşamalarında yapmanız gereken çalışmaları planlayarak size sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Uzman web tasarım ve yazılımcılarımızla atmanız gereken adımlar hakkında detaylı bilgilendirme ve yol göstericiliği yapıyoruz.

e ticaret danışmanlık hizmetleri

Süreç Takibi

E-ticaret hizmeti aldığınız firmanın ya da bireysel çalışmalarınızın takibini yapıyor, ilerleyişinizi gözlemliyoruz.

Analiz ve Raporlama

6 aylık ve 1 yıllık e-ticaret danışmanlık sürecimizin verimliğini ölçüyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Destek ve Geliştirme

E-ticaret danışmanlık hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

E-ticaret Sisteminizi Kurumsallaştırmak ve Doğru Yönetmek İstiyorsanız Gelin Tanışalım!

Rakiplerinizden farklı olmak, ziyaretçilerinizin güvenle alışveriş yapabildikleri bir e-ticaret sitesi haline gelmek, dünyaya satış yapmak istiyorsanız size özel danışmanlık çözümlerimizi öğrenin! Online dünyada markanızı konumlandırmanıza ve e-ticaret hacminizi genişletmenize yardımcı oluyoruz…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, e-ticaret danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
e ticaret danışmanlık hizmetleri

Stratejinizi Konuşalım

İhtiyaçlarınıza uygun e-ticaret danışmanlığı stratejinizi belirleyelim, sanal mağazanız için gelişmiş çözümler sunalım!

E-ticaret Danışmanınızla Görüşün »
e ticaret danışmanı

Dünyaya Açılın!

E-ticaret sisteminizi geliştirin, online mağazanızı doğru yönetin, müşterilerinize güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatın.

Bize Ulaşın »

Satışlarınızı Arttırın!

İş modelinize karar verin, profesyonel bir danışmanla birlikte e-ticaret şirketinizi büyüterek güçlü bir marka olun…

Müşteri Yorumları

E-ticaret Sisteminizi Geliştirmek İster misiniz?

E-ticaret siteniz çok eskidi ve beklentilerinizi karşılamıyor mu?

İşin Uzmanından Destek Alın!

Özel e-ticaret danışmanlığı hizmetinden yararlanarak e-ticaretinizi yenileyin.

Kusursuz Bir E-ticaret Yönetimi Yapın…

Nasıl daha iyi bir e-ticaret sistemine sahip olacağınızı öğrenin, adım adım zirveye ilerleyin…

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret danışmanlığı fiyatları; danışmanlık süresine ve kapsamına, talep halinde tasarımı yapılacak sayfa sayısına, yazılacak ürün-hizmet-içerik sayısına, çekilecek fotoğraf ve videoların kapsamına, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. E-ticaret danışmanlık fiyatları için ekibimizle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı var olan e-ticaret sisteminizin incelenerek mevcut hataların ve geliştirilmesi gereken yönlerin önerileriyle başlar. Bu öneriler daha iyi bir altyapı ve kullanıma sahip olabilmeniz için önemlidir. E-ticaret danışmanı, ürün içeriklerinin ve görsel tasarımların nasıl olması gerektiğini söyler, entegrasyon sistemleri, kargo ve ödemeler, müşteri ilişkileri ve finans konusunda sizi bilgilendirir. Talebiniz halinde tüm e-ticaret sisteminizi kurarak yönetir. Bu da daha kurumsal adımlar atmanızı, e-ticaret sitenizden daha fazla gelir elde etmenizi sağlar.

E-ticaret danışmanlığı, online satış yaptığınız sürece almanız gereken bir hizmettir. E-ticaretinizin başarılı olması için profesyonel bir ekiple ilerlemeniz önemlidir. Bu nedenle en az 6 ay ile 1 yıl kadar e-ticaret danışmanlığı hizmeti almalısınız.

E-ticaret Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

E-ticaret Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

E-ticaret danışmanlığı hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98