Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

SEO Destek

Google’da Birinci Sayfa Hatta Birinci Sıra Hayal Değil!

Dijital dünyadaki varlığınızı zirvede sürdürmeye ne dersiniz? İnternetteki görünürlüğünüzü arttırmak, markanızı daha fazla kişiye duyurmak için ihtiyacınız olan şey: SEO!

Web sitelerinizi arama motorlarında ilk sıralara taşıyacak, popülerliğini arttıracak ve pazarlama çalışmalarınıza katkı sağlayacak tasarım, teknik, içerik ve site dışı optimizasyon süzgeçlerimizden geçiriyoruz. Temiz bir kod yapısı, hızlı açılan sayfalar, görsel kalite, faydalı içerikler ve tanıtım adımlarıyla online kimliğiniz olan web sitelerinizi yeniden inşa ediyoruz.

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları ve internet kullanıcıları tarafından fark edilmenizi sağlıyor, site ziyaretçi sayınızı yükseltiyoruz. Böylece rakiplerinizi geride bırakıyor, ürün ve hizmetlerinizle tercih edilen bir marka oluyorsunuz…

seo destek

Görünür Olun, Akılda Kalın!

seo

İhtiyaç ve Hedef Analizi

SEO çalışmalarımızın ilk ayağı hem web sitenizin hem de sizin ihtiyaçlarını analiz etmek oluyor. Beklenti ve hedeflerinize tam anlamıyla yanıt verebilmek için sitenizin dijital dünyadaki yerini ölçümlüyoruz.

Web sitelerinizin kod ve bağlantı yapılarını, kırık linklerini, anahtar kelimelerini, sayfa açılış hızlarını, spam skorunuzu ve arama motorları üzerindeki genel otoritenizi analiz ediyoruz. İçeriklerinizin detaylı incelemesini yaparak Google ve diğer arama motorlarında gösterdiği performansı ölçüyor, tespit ettiğimiz sorunları size raporluyor, çözüm için stratejiler geliştiriyor ve önerilerde bulunuyoruz.

Kullanıcı deneyimini düşüren ve sıralamanızı etkileyen problemleri bulmak ve düzeltmek için web sitenizi hem tasarım hem de işlevsellik açısından denetliyoruz.

Rakip ve Sektör Analizi

Sizinle aynı ya da benzer sektörlerde hizmet veren rakiplerinizi inceliyor, neleri daha iyi yaptıklarını tartışıyoruz.

SEO stratejilerinizi oluşturmadan önce popüler arama motorlarında sizden daha üst sıralarda yer alan rakiplerinizin detaylı analiz raporunu görmenizi sağlıyoruz. Web tasarımlarını, menü yapılarını, sayfa düzenlerini, anahtar kelimelerini, yayınladıkları ürün, hizmet ve blog yazılarını ve gerçekleştirdikleri reklam çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz.

Çünkü, rakiplerinizin nerede olduğu SEO çalışmalarımız için çok önemlidir. Sizi online rekabetin öncüsü yapacak adımları belirliyoruz!

arama motoru optimizasyonu
seo hizmeti

Anahtar Kelime Araştırması

Site içi optimizasyon süreçlerimizin yol göstericisi olacak, sektörünüzün hedef kitlesini belirleyeceğimiz anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

İnternet kullanıcıları sizi nasıl arıyor? Hangi kelime sorgularını yaparak size ulaşıyorlar? Sektörünüzün stratejik kelimeleri neler? Web sayfalarınızı düzenlerken yararlanacağımız anahtar kelimeleri SEO araçlarını kullanarak belirliyor, arama hacimlerinden rekabet yüzdelerine, reklam verme ücretlerinden aylık yükseliş ve düşüşlerine kadar tüm ayrıntılarını öğreniyoruz.

Web sitenize maksimum faydayı ve yükselişi sağlayacak anahtar kelimeleri belirleyerek okunur içerikler üretmek için kolları sıvıyoruz!

Teknik SEO

Web sitenizde yaptığımız analizlerin ışığında ilk olarak teknik optimizasyon adımıyla işe başlıyoruz. Sağlam bir temel markanızı hızla büyütür!

Web sitenizin yaşam destek ünitesi görevini yapan HTML, CSS ve JavaScript kodlarını, Robots.txt dosyasını, URL yapılarını, 404 sayfasını, XML site haritasını ve tüm teknik altyapısını arama motoru kriterlerine göre düzenliyoruz. Ayrıca SSL ve HTTPS ayarlarını yapıyor, menü yapısını düzenliyor, teknik hataları ortadan kaldırıyoruz.

Arama motoru botlarının web sitenize sorunsuz bir şekilde erişmesine, taramasına, yorumlamasına ve dizine eklemesine yardımcı olarak sitenizin en kısa sürede üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz!

optimizasyon hizmeti
seo danışmanı

Tasarım SEO

Sitenizi yavaşlatan en önemli sorunun büyük boyutlu fotoğraf dosyaları olduğunu biliyor musunuz?

Tasarım optimizasyonu aşamasında web sitenizdeki fotoğrafların boyutlarını minimize ediyor, sayfa yapısını yeniden inşa ederek sunucunuzdaki ağır yükü yok ediyoruz. Responsive kodlama ve yüksek tasarım standardıyla web sitenizin tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Doğru anahtar kelimelerle adlandırdığımız kaliteli fotoğraflarla web sitenizin görünümünü iyileştiriyoruz.

Web sitenizin hızını etkileyen tüm görsel sorunları ortadan kaldırarak masaüstünde %100, mobilde %90-99 hız oranıyla arama motorlarında ilk sıralarda olmanızın önünü açıyoruz…

İçerik Optimizasyonu

SEO çalışmalarının en önemli ayaklarından biri olan içerik optimizasyonunu deneyimli SEO uzmanlarımız ve metin yazarlarımızla yapıyoruz.

Var olan içeriklerinizin başlık ve açıklamalarını SEO kriterlerine göre iyileştirip metinleri revize ederken sizlere tamamen ürün ve hizmetlerinize özel, herhangi bir kopya içermeyen, ilgili anahtar kelimelerin kullanıldığı, faydalı ve yeni makaleler de üretiyoruz. Ziyaretçilerinizin internet sitenizde zaman geçirmesini, okudukları içerikleri paylaşmasını sağlayacak stratejiler uyguluyoruz.

Google’ın kullanıcı sorularına yanıt veren cevapları arasında neden sizin sayfalarınız da olmasın? Organik yöntemlerle sitenizi ilk sıraya taşımak için çalışıyoruz…

kurumsal seo
ilk sayfada çıkmak

Site Dışı SEO

Web sitenizin görünürlüğünü etkileyen site dışı tanıtım, pazarlama ve itibar faktörlerini de uygulamaya döküyoruz…

Web sayfalarınızın değerini arttırmak için otoriter ve ziyaretçi sayısı yüksek olan web sitelerinden backlink elde ediyoruz. Detaylı analizlerle tespit ettiğimiz backlink kaynaklarını tüm anahtar kelimelerinizin özelinde gerçekleştiriyoruz. Böylece ilk sayfaya çıkmak istediğiniz hedef kelimler için tam bir link inşası yaparak muazzam bir ivme kazanmanızı sağlıyoruz.

Görünürlüğünüzü arttırmak için forum ve blog sitelerinde paylaşımlar, sosyal medya ve Google Ads reklamlarıyla site dışı SEO çalışmalarımızı destekliyoruz.

Ölçüm ve Raporlama

Site içi ve site dışı SEO çalışmalarımızın şeffaflığına güveniyor, atılan tüm adımların sonuçlarını raporluyoruz.

Hedeflerin gerçekleşip gerçekleşmediğini, hangi anahtar kelimelerde ilk sayfaya yükseldiğinizi, sitenize ne kadar trafik çektiğinizi SEO araçları ile ölçümlüyor; sizlere sıralama grafikleri ve eğilimleri, trafik akışı, tıklama oranları, dönüşümler ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir rapor yelpazesi sunuyoruz. Böylece gelecek hedeflerimizi belirliyor, SEO destek sürecinin performansını ölçümlüyoruz.

Unutmayın, SEO destek 1 ya da 2 aylık bir çalışma değildir. İlk sırada kalmak ilk sayfaya çıkmaktan daha zordur…

ilk sırada çıkmak

Daha Neler Var? SEO Destek Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Hem kurumsal bir web siteye sahip olmak hem de uzun yıllar arama motorlarının ilk sırasında yer almak isteyen müşterilerimize özel SEO destek hizmetimize ek olarak blog içerik yönetiminden e-ticaret SEO çalışmalarına kadar her ihtiyaca özel çözümler üretiyoruz!

E-ticaret SEO

E-ticaret SEO

Satışlarınızı arttıracak, ürünlerinizin hedef kitlesine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacak e-ticaret SEO desteği sunuyoruz.

Yerel SEO

Yerel SEO

Hizmet verdiğiniz bölgede ilk sayfa ilk sırada yer almanız için My Business hesabınız ve web sitenizde stratejik dokunuşlar yapıyoruz.

Blog İçerik Yönetimi

Blog İçerik Yönetimi

Düzenli SEO desteği kapsamında arama sonuçlarında yerinizi koruyacak blog yazılarınızı uzman editörlerimizle yazıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm Optimizasyonu

Ziyaretçilerinizin satın alma ya da diğer web site eylemlerini yapmasını sağlayacak sistematik faaliyetler yürütüyoruz.

UX Design

UX Design

Kullanıcı deneyimi tasarımı sayesinde ziyaretçilerinizin web sayfalarınızla etkileşimini ve aldıkları verimi iyileştiriyoruz.

SEO Eğitimi ve Danışmanlık

SEO Eğitimi ve Danışmanlık

Web sitelerinin SEO süreçlerini bünyesinde yürütmek isteyen firmalara özel SEO eğitimleri veriyor, danışmanlık yapıyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Web sitenizin güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Web Sitesi Danışmanlığı

Web Sitesi Danışmanlığı

Alan adı, içerik yönetimi, tasarım, reklam başta olmak üzere web danışmanlığı yaparak kurumsal partneriniz oluyoruz.

İlk Sırada Olan Web Sitelerin Standartlarına Siz de Erişin! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Kullanıcı Dostu Bir Web Sitesi Hazırlayın…

Zevksiz bir tasarım arama motorlarında ilk sırada olsa ne olur? Bir süre sonra ortadan kaybolur! SEO destek hizmetimizle birlikte fotoğraf ve video desteği alarak ziyaretçilerinizi etkileyecek ve sitenizde daha çok vakit geçirmelerini sağlayacak kaliteli ve keyifli görseller edinebilir, logonuzu hedeflerinize göre yeniden yaptırabilir, online reklamcılığın gücünden yararlanabilirsiniz. Bütün bunlar Web Home’da…

Arama Motorlarının Dilinden Konuşmaya Başlayın! – SEO Destek Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Deneyimli SEO uzmanlarımız, tasarım ve içerik editörlerimiz, fotoğrafçı ekibimiz ve dijital pazarlama danışmanlarımızla arama motorlarında ilk sıraya yerleşmenizi sağlayacak site içi ve site dışı SEO çalışmalarınızı yürütüyor; ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak sayfalarınızın daha çok ziyaret edilmesini, satışlarınızın artmasını sağlıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

SEO çalışmalarına başlamadan önce beklenti ve hedeflerinizi öğreniyor, web sitenizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

SEO stratejilerimizi, teknik, tasarım ve içerik açısından hangi adımları atacağımızı belirleyerek SEO destek planımızı oluşturuyoruz.

On Page SEO

Teknik hataları çözüyor, tasarımı geliştiriyor, anahtar kelime odaklı makalelerle site içi optimizasyon yapıyoruz.

seo

Off Page SEO

Potansiyel kitlenize ulaşmanızı sağlayacak backlink, sosyal medya ve reklam çalışmalarıyla üst sıralara çıkmanızı kolaylaştırıyoruz.

Sonuç İzleme ve Raporlama

Çalışmalarımızın verimliliğini ve performansını gözlemliyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Revize ve Geliştirme

Dönüşüm optimizasyonunu arttırmak için site içi ve dışı çalışmalarımızı revize ediyor, başarıyı sürdürülebilir kılıyoruz.

Zirvede Olmak, Bunu da En Doğal ve Doğru Yoldan Yapmak İstiyorsanız Gelin Tanışalım!

Arama motorlarını kandırmadan, tamamen organik ve hilesiz bir optimizasyon yaptırarak uzun yıllar ilk sıradaki yerinizi koruyabilirsiniz! Zirvede yer almanın sırlarını ise Web Home’un alanında uzman SEO danışmanlarından öğrenmeye ne dersiniz?

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, SEO destek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
seo

Stratejinizi Konuşalım

SEO destek sürecinde atacağımız adımları ve web sitenize özel optimizasyon çalışmalarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Yazılım Danışmanınızla Görüşün »
arama motoru optimizasyonu

Rakiplerinizi Geride Bırakın

Arama motoru kriterlerine uygun bir web sitesi ile rakiplerinizden farklı olun, hedeflerinize hızlı ulaşmanın tadını çıkarın!

Bize Ulaşın »

İlk Sırada Olmaya Alışın!

SEO Destek hizmetimizle sektörünüzün lideri olun, hem satışlarınızı arttırın hem de daha çok insana ulaşın…

Müşteri Yorumları

Görünür Olmak mı İstiyorsunuz?

Markanızı daha çok kişiye ulaştırmak, satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz?

SEO Destek Almayı İhmal Etmeyin!

Arama motoru optimizasyonu ile SEO kriterlerine uygun bir web sitesine sahip olun…

Zirveye Doğru Yol Alın!

Potansiyel kitlenizin arama sorgularında yerinizi alarak kısa sürede hedeflerinizi gerçekleştirin.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO destek fiyatları; site içi ve site dışı SEO çalışmalarının kapsamına, optimizasyon yapılacak sayfa ve görsel sayısına, grafik tasarım hizmetlerine, yeni bir web sitesi tasarımı yapılıp yapılmayacağına, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. SEO paketleri arasından size uygun olanı seçerek optimizasyon hizmet kapsamını ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında görünür olarak daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlayan, dijital dünyada rakiplerini geride bırakmak isteyen, satışlarını yükseltmeyi hedefleyen herkes SEO destek hizmeti almalıdır. E-ticaret firmaları, mağazalar ve butikler, online satış yapan marketler, doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, eğitimciler, siyasetçiler gibi meslek grupları ve sektörler de SEO desteğinden yararlanabilirler.

Arama motoru optimizasyon çalışmaları 1 ya da 2 ayda sonuç alınacak işlemler değildir. Etkileri görülür ancak belirgin web site ziyaretçi ve satış artışı için en az 6 aylık bir SEO çalışması gerekir. Ancak bu süre de ilk sayfada yer almayı garantilemeyeceği gibi optimizasyon çalışmalarının sürekli ve düzenli yapılması gerekmektedir.

SEO Destek Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

SEO Destek Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Destek hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98