Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Tasarım

Dünyaya Açılan Kapınız: Web Siteniz!

Firmanızı ya da kendinizi doğru, eksiksiz ve özgün bir imajla anlatmaya ne dersiniz? Web tasarım çözümlerimizle dijital dünyadaki yerinizi hazırlıyoruz!

Web Home olarak modern web tasarım trendlerini en güncel yazılımlarımızla bir araya getirerek kurumsal kimliğinizi internette en iyi şekilde yansıtabileceğiniz yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar yapıyoruz. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi öncelik alarak kişisel ya da kurumsal markanızın büyümesine katkı sağlayacak, teknik altyapısı güçlü, fonksiyonel, mobil uyumlu ve güvenli web tasarım projeleri üretiyoruz.

Unutmayın, sürdürülebilir bir marka olmak için web sitesi şart! Tamamen size özel, kurumsal kimliğinizin aynası olacak web siteleri için uzman ekibimizle tanışın…

web tasarım

Farklı, Hızlı, Özgün ve Modern Web Siteleri!

web sitesi

Size Özel Tasarım

Klasik web tasarımlar, kullanışsız internet sayfaları ya da birbirine benzeyen görseller size göre değil mi? Özgün tasarım anlayışımız ve 15 yıllık sektörel deneyimimizi web sitelerinize yansıtıyoruz.

Web tasarım hizmetimizin ilk ayağı olarak ihtiyaç analizi yapıyor, mevcut web sitenizdeki geliştirilmesi gereken yönleri, yazılım hataları ve eksikliklerini tespit ediyoruz. Zamanın gerisinde kalmış web sayfalarınızı yüksek kullanıcı deneyimi sunan, sade ve anlaşılır, kurumsal kimliğinizi yansıtan modern ve özgün tasarım anlayışıyla hazırlıyoruz.

Kısacası siz anlatıyorsunuz biz dinliyoruz; aklınızdaki web sitesini gerçeğe taşıyoruz! Tasarımın her aşamasında bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak beklentilerinizi karşılamaya odaklanıyoruz.

%100 SEO Uyumlu İçerikler

Web sitenizi oluştururken internetteki görünürlüğünüzü arttıracak ve hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi sağlayacak SEO dostu içerikler hazırlıyoruz.

İyi bir tasarımın tamamlayıcısı olarak arama motorları ve kullanıcı odaklı bir içerik stratejisi oluşturuyor, sektörünüzün ve markanızın ziyaretçiler tarafından hangi hedef kelimelerle arandığını analiz ediyoruz. Web site içeriklerinizi hem arama motorlarında üst sıralarda yer alacak hem de ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek şekilde, bilgi edinmeleri ve faydalanmaları için alanında uzman içerik editörlerimizle yazıyoruz.

Organik arama sonuçlarında sizi yukarıya taşıyacak, kullanıcı sorularına doğru yanıt veren, özgün ve ilgi çekici içeriklerle rakiplerinizden farklı olmanızı sağlıyor, markanızın hızla büyümesine destek oluyoruz.

web tasarımı
web tasarım hizmeti

Responsive Tasarım

Farklı ekran boyutlarına ve çalışma sistemlerine sahip telefon ve tabletlerde kusursuz görüntülenen, %100 mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz!

Responsive kodlama ve yüksek tasarım standartlarımızla web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlıyor; görsel boyutlarından içerik yerleşimlerine, mobil menü tasarımından arama butonu ve iletişim seçeneklerine kadar tüm bileşenlerinin cep telefonlarına uyumlu olmasına dikkat ediyoruz...

Türkiye nüfusunun %85’inin mobil internet kullanıcısı olduğunu biliyor musunuz? Bu kitleye eksiksiz ve etkileyici bir web sitesiyle ulaşmanızı istiyoruz!

Maksimum Pagespeed Değerleri

Web siteniz ne kadar hızlı açılıyorsa o kadar kalitelidir! Hem arama motorlarının hem de ziyaretçilerin beğenisini kazanır…

En gelişmiş uygulamaları kullanarak web sayfalarınızın tamamının hızlarını analiz ediyor, yavaş açılmaya neden olan sorunları tespit ediyoruz. Çıkan sonuçlara göre görsel optimizasyon yapıyor, HTML, JavaScript ve CSS kodları ile ilgili hataları çözüyor, mobil sayfaları güncelliyor, dosyaları küçültüyoruz. Masa üstü ve mobil sitenizin hızlı açılmasını sağlıyoruz.

Hiç kimse yavaş açılan ve uzun sürede yüklenen internet sitelerini sevmez! Masaüstünde %100, mobilde %95 açılış hızını Web Home ile yakalayın…

web site tasarımı
web design

Çoklu Dil Desteği

Markanızın sınırlarını genişletmek istiyor ve daha çok ziyaretçi hedefliyorsanız çoklu dil seçeneği ayrıcalığımız hoşunuza gidecek…

Tasarımını yaptığımız tüm web siteleri için İngilizceden Rusçaya, Çinceden Almancaya, Fransızcadan İtalyancaya kadar tüm dünya dillerinde destekliyoruz. Gelişmiş yazılım altyapısı sayesinde web sayfalarınızı farklı dillerde kullanmanızı sağlıyor, rakiplerinizin yer aldığı tüm ülkelerde sizi ilk sıraya çıkaracak web tasarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Web Home olarak sadece Türkiye’deki müşterilerimiz için değil dünyanın her yerinden firma için global hizmet kalitesi sunuyoruz.

Daha Neler Var? Web Home’dan Ayrıcalıklı Web Tasarım Çözümleri

Web tasarım hizmetlerimiz sadece özgün bir tasarım, SEO uyumlu içerikler ve mobil uyumlulukla sınırlı değil. Kolay kullanılan web yönetim panelinden teknik desteğe kadar öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız!

Kullanıcı Paneli

Kullanıcı Paneli

Özelleştirilmiş, basit ve işlevsel kullanıcı paneli sayesinde web sitenizi yönetmenizi sağlıyoruz.

Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Verilerinizin kaybolmaması için web sitenizin tamamının günlük yedeklerini alıyoruz.

UX Design

UX Design

Kullanıcı deneyimi tasarımı sayesinde ziyaretçilerinizin web sayfalarınızla etkileşimini iyileştiriyoruz.

Google Dostu Kodlama

Google Dostu Kodlama

Arama motorlarının yazılım kriterlerini dikkate alarak sizi ilk sayfaya taşıyacak temiz kodlama yapıyoruz.

Teknik Destek ve Bakım

Teknik Destek ve Bakım

İhtiyaç duyduğunuz her an web sitenizin panel kullanımı, içerik ve görsel girişi gibi konularda destek oluyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Web sitenizin güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Ölçüm ve Raporlama

Ölçüm ve Raporlama

Web sitenizin performansını, sayfa ziyaretçi sayılarını ve arama motorlarındaki görünürlüğünü ölçerek periyodik analizler yapıyoruz.

Web Sitesi Danışmanlığı

Web Sitesi Danışmanlığı

Alan adı, içerik yönetimi, tasarım, reklam başta olmak üzere web danışmanlığı yaparak kurumsal partneriniz oluyoruz.

Kalıpların Dışına Çıkmanızı Sağlıyoruz! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Kurumsal Fotoğraf ve Videolarınızı Kullanmanın Avantajını Yaşayın!

Web tasarım hizmetlerimize ek olarak profesyonel fotoğrafçılarımız ve video kurgu uzmanlarımızla birlikte web sitelerinizde kullanılacak ürün, hizmet, kurum ve ekip fotoğraflarınızı çekiyor; şirketinizi daha iyi anlatacak tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Grafik çalışmalarınızı uzman tasarımcılarımız ve sınırsız bir yaratıcılıkla hazırlıyoruz. Hemen hemen her web sitesinde stok fotoğraflar ve birbirinin aynısı videolar var. Sizin bir farkınız olmasın mı?

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Web Sitenizi Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Mükemmel bir web siteniz var ancak sınırlı bir kitle ondan haberdar. Bu şekilde ne kadar büyüyebilirsiniz ki? Arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO çalışmalarına, satışlarınızı arttıracak Google Ads reklamlarına, potansiyelinize ulaştıracak sosyal medya paylaşımlarına ihtiyacınız var! Bunların hepsi ise Web Home çatısı altında var…

Dijital Dünyada Yer Almak İsteyenlere Özel Web Home Ayrıcalıkları – Web Sitenizi Nasıl Yapıyoruz?

Profesyonel yazılım ve tasarım uzmanlarımız, alanında deneyimli içerik editörlerimiz, fotoğrafçı ekibimiz ve dijital pazarlama uzmanlarımızla zamanını doldurmuş web sitelerinizi yeniliyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün ve kullanıcı dostu web sitenizi hazırlıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Web tasarımına başlamadan önce beklentilerinizi öğreniyor, ihtiyaç analizi yaparak sizin için en faydalı olacak tasarımı belirliyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Web tasarım stratejilerimizi, görsel, grafik, içerik ve tanıtım hedeflerimizi belirleyerek menü ve iş planımızı oluşturuyoruz.

Canlı Demo İnceleme

Etkileyici, modern ve kullanışlı bir web tasarım çalışmasına imza atarak yayına almadan önce sizin beğeninize sunuyoruz.

web sitesi

Revize ve Düzenleme

Tasarım, görsel ve içerik aşamalarında talep ettiğiniz düzeltmeleri ve değişiklikleri yaparak sitenizi son haline kavuşturuyoruz.

Nihai Yayın

Sağlam bir altyapı, işlevsel bir arayüz, kullanıcı dostu menü yapısı ve faydalı içeriklerle birlikte web sitenizi yayına alıyoruz.

Destek ve Geliştirme

Web tasarım hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, web sitenizin güncel kalmasını sağlayacak geliştirmeler yapıyoruz.

Kurumsal ve Kişisel Web Siteleriniz İçin Doğru Bir Çözüm Ortağı Arıyorsanız, Gelin Tanışalım!

Güçlü bir marka kimliği oluşturmak, ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak, daha çok kişiye ulaşarak kendinizi doğru ifade etmek ve sektörünüzün rekabet dinamiklerine ayak uydurmak için web sitenizi yaptırın! Size özel web tasarım çözümleri için deneyimli ekibimize ulaşın…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
web sitesi tasarımı

Tasarımınızı Seçelim

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik web tasarımını birlikte seçelim, hayalinizdeki tasarımı hayata geçirelim!

Danışmanınızla Görüşün »
web site tasarım

Rakiplerinizi Geride Bırakın

Benzersiz, kullanıcı dostu ve modern bir web sitesi ile rakiplerinizden farklı olun, potansiyel kitlenize hızla ulaşarak hedeflerinizi gerçekleştirin!

Bize Ulaşın »

Markanızı Büyütün!

İster ürün satın, ister uzmanlık alanınızda hizmetler verin… İyi bir web sitesi sayesinde markanızı hızla büyütebilir, görünür olmanın avantajını yaşayabilirsiniz!

Müşteri Yorumları

Daha Fazla İnsana Ulaşmak Mı İstiyorsunuz?

Küçük işletmenizi büyütmek, potansiyel kitlenizin sizi fark etmesini sağlamak mı istiyorsunuz?

Markanızı Dijitale Taşıyın!

Web sitenizi yaptırarak online dünyada yer almaya başlayın, dijitalleşmenin avantajlarını görün!

Görünür ve Tanınır Olun!

İyi planlanan ve hayata geçirilen web sitesi ile görünürlüğünüz artsın, markanızı herkes tanısın!

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım fiyatları; tasarımınızın özel yazılım olup olmayacağına, tasarımı yapılacak sayfa sayısına, içerik uzunluklarına, SEO destek tercihlerinize, fotoğraf ve video taleplerinize, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

Firmasını kurumsallaştırmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak, satışlarını arttırmak, tanınmak, görünür olmak, rakiplerinden sıyrılmak isteyen herkes web sitesi yaptırmalıdır. Kurumsal firmaların, ticari girişimlerin, e-ticaret firmalarının ve global hizmet veren markaların mutlaka web sitelerine ihtiyacı olacaktır.

Web sitesi yaptırmak markanın kendini doğru ifade etmesini ve tanıtmasını sağlarken aynı zamanda ürün ve hizmetlerden potansiyel kitleleri haberdar etmek için en hızlı yöntemdir. Kim olduğunuzu, ne iş yaptığınızı, hangi hizmetleri verdiğinizi, neler sattığınızı web siteleri ile kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Web sitesi sayesinde satışlarınızı arttırır, rakiplerinizin önüne geçebilir, sektörünüzde yer edinebilirsiniz.

Web Tasarım Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Web Tasarım Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Tasarımı devam eden ya da tamamlanmış web sitesi projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98