Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef Kitlenizin Dikkatini Çekmenizi Sağlıyoruz…

Sosyal medya paylaşımlarınızın etkisini arttırmak, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel kitlenize daha hızlı ulaştırmak ve beğenilen bir online marka kimliği oluşturmak için danışmanınızla tanışın!

Deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla mevcut hesaplarınızın profil ve paylaşım alışkanlıklarını inceliyor, rakiplerinizin konumunu ve çalışmalarını analiz ediyor, paylaşımlarınızın etkisini ve performansını ölçüyoruz. Tüm sorunları ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sosyal medya yönetim planınızı çıkarıyoruz. Hesaplarınızın etkileşimini ve kalitesini arttıracak önerilerle birlikte dilerseniz sizin için tüm sosyal medya yönetim sürecini üstleniyoruz.

Binlerce hesap ve rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlayacak sırları, trend olan bir hesap olmanın yollarını, markanızı dijital platformlarda en iyi şekilde temsil etmenin püf noktalarını öğrenmenizi sağlıyoruz…

sosyal medya danışmanlığı

Binlerce Beğeni ve Takipçi Hayal Değil…

sosyal medya danışmanı

Hesap Analizi

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizin ilk ayağı analiz… Facebook ve Instagram başta olmak üzere yer aldığınız tüm platformlardaki davranışlarınızı inceliyoruz.

Sağlıklı ve doğru bir danışmanlık desteği verebilmek için öncelikle hesap adınızı, profil bilgilerinizi, paylaştığınız görsel ve videoları, postlarınızın içeriklerini, hangi günlerde ve saatlerde paylaşım yaptığınızı ve reklam bütçelerinizi detaylı şekilde analiz ediyoruz. En çok beğeni alan gönderilerinizi tespit ediyor, rakiplerinizin sosyal medya stratejilerini inceliyor, hedef kitlerinizin online alışkanlıklarını gözden geçiriyoruz.

Paylaşımlarınızın etkisini azaltan, benzer profillerin gerisinde kalmanıza neden olan sorunları tespit ediyor ve detaylı bir rapor sunuyoruz. Hedefinize en doğru yoldan ulaşmanız için çalışıyoruz…

Strateji ve Planlama

Tamamen markanıza ve hedef kitlenize özel sosyal medya stratejileri hazırlıyor, hesaplarınızın daha aktif ve ilgi çekici olması için size yol gösteriyoruz…

Analiz sonucu elde ettiğimiz veriler ışığında yönetimini yapacağınız sosyal medya hesaplarınız için paylaşım şablonları, renkleri, tasarımları ve yerleşimleri, içerik dili ve hashtag stratejisi, paylaşım zamanları ve gözlenmesi hakkında bilgiler veriyoruz. Reklam bütçelerinizin, iletişim dilinizin, fotoğraf ve Reels içeriklerinizin nasıl olması gerektiğini söylüyoruz. Örnek tasarımlar, post içerikleri ve paylaşım takvimleriyle sosyal medya yönetim planınızı oluşturuyoruz.

Günlük, haftalık ve aylık olarak ne paylaşacağınızı ve nasıl paylaşacağınızı bilmek ister misiniz? Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz tam size göre…

sosyal medya danışmanlık
sosyal medya danışmanlık ücretleri

Sosyal Medya Çözümleri

Sağlam adımlar atmak isteyen müşterilerimiz için kişisel ve kurumsal sosyal medya hesap yönetimi hizmeti de veriyoruz. Hedeflerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz…

Facebook, Instagram, YouTube ve Twitter gibi sosyal medya varlıklarınızı yöneterek marka bilinirliğinizi arttıracak çalışmalar yapıyoruz. Özel tasarım şablonları hazırlıyor, paylaşım içeriklerinizi yazıyor, yaratıcı video ve Reels çekimleri yapıyor, takipçi yorum ve mesaj yönetimini gerçekleştiriyor, ziyaretçi hareketlerini izleyerek dönüşüm optimizasyonu yapıyoruz. Sosyal medya reklamlarınızı maksimum fayda sağlayacağınız kitlelere ulaştırıyoruz.

Geleceğe yönelik etkin stratejilerle var olmak istediğiniz tüm sosyal medya kanallarında yerinizi sağlamlaştırıyoruz. İşi uzmanına bırakmaya ne dersiniz?

Daha Neler Var? Web Home’dan Ayrıcalıklı Sosyal Medya Danışmanlığı Çözümleri

3 milyar insanın Facebook profilinin olduğunu, 2 milyar insanın Instagram’da vakit geçirdiğini biliyor musunuz? Sosyal medyanın gücünden maksimum düzeyde yararlanmanız için danışmanlık hizmetimizle birlikte sosyal medya çözümlerimizle de yanınızdayız. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz!

Hesap Kurulumu

Hesap Kurulumu

Sosyal medyaya yeni adım atacak ya da profilini yenileyecek marka ve kişiler için hesaplarının kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Influencer Koçluğu

Influencer Koçluğu

Adından söz ettiren, beğenilen ve milyonlara ulaşan bir fenomen olmayı isteyenler için infulencer koçluğu yapıyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız için yapacağınız reklam çalışmalarını yönetiyor, düşük bütçeyle maksimum verim elde ediyoruz.

Paylaşım Takvimi

Paylaşım Takvimi

İhtiyaçlarınıza yönelik haftalık, aylık ve 3 aylık periyodlarla paylaşım takviminizi, içerik ve görsellerini oluşturuyoruz.

Post Tasarımı

Post Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız özel gün, bayram ve kurumsal paylaşım tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Takipçi Arttırma

Takipçi Arttırma

Bilinirliğinizi arttıracak ve hesaplarınıza organik takipçi kazandıracak stratejik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Influencer Marketing

Influencer Marketing

Sosyal medyada yüksek takipçi sayısı olan, kitleleri etkileme gücü olan popüler isimlerle işbirliği yaparak sizi tanıtıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

İtibar ve Kriz Yönetimi

Online krizlere anında müdahale ederek süreci yönetiyor, firmanızın ve markanızın dijital itibarını koruyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarınızın Etkisini Arttırın! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Güçlü Bir Sosyal Medya Yönetimi Yapın…

Paylaşımlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacak etkili fotoğraflar, trend Reels videolar ve grafik tasarımlar Web Home’da… Markanızı hızla büyütecek görsel çözümleri sunuyor, profesyonel fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve reklam hizmetleri veriyoruz. Gelin, detayları konuşalım!

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Markanızı Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

İyi bir sosyal medya yönetimi yapıyor olabilirsiniz ancak kalitesiz bir web sitesi ile ne kadar güven oluşturabilirsiniz? Satışlarınız ne ölçüde artar? Güvenilir ve güncel bir web sitesine, arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO ve dijital pazarlama çalışmalarına ihtiyacınız var!

Beğeni ve Takipçi Sayınızı Katlayın! – Sosyal Medya Danışmanlığı Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Deneyimli sosyal medya uzmanları, grafik tasarımcılar, içerik editörleri ve fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle sosyal medya danışmanlığı yaparak hesaplarınızın hedef kitlesine ulaşmasını, etkileşim oranlarının artmasını, markanızın daha çok tanınmasını sağlıyoruz! 15 yılı aşkın deneyimimizle dijital dünyanın nabzını tutuyoruz…

Hesap Analizi

Sosyal medya danışmanlığına başlamadan önce hesaplarınızın yapısını, fotoğraf ve video paylaşımlarınızı inceliyoruz…

Yol Haritası ve Planlama

Sosyal medyada size özel stratejiler geliştiriyor, görsel ve içerik aşamalarında gereken çalışmaları planlayarak size sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla atmanız gereken adımlar hakkında detaylı bilgilendirme ve yol göstericiliği yapıyoruz.

sosyal medya danışmanı

Süreç Takibi

Sosyal medya yönetim hizmeti aldığınız firmanın ya da bireysel çalışmalarınızın takibini yapıyor, ilerleyişinizi gözlemliyoruz.

Analiz ve Raporlama

6 aylık ve 1 yıllık sosyal medya danışmanlığı sürecimizin verimliğini ölçüyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Destek ve Geliştirme

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medyadan Daha Çok Verim Almak İstiyorsanız, Gelin Tanışalım!

Sosyal medya paylaşımlarınızın etkisini güçlendirmek ister misiniz? Etkili görseller, net mesajlar ve trend takibiyle bu mümkün… Sosyal medya uzmanlarımız size özel stratejilerle nasıl ilerlemeniz ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatıyor!

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, sosyal medya danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
sosyal medya danışmanı

Stratejinizi Konuşalım

Sosyal medya danışmanlığında yapacaklarımızı konuşalım, size özel sosyal medya çalışmalarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Sosyal Medya Danışmanınızla Görüşün »
sosyal medya danışmanlık

Daha Çok Kişiye Ulaşın

Yepyeni bir sosyal medya yönetimiyle doğru adımlar atın, hedef kitlenizin dikkatini çekin, beğeni ve takipçi sayınızı arttırın!

Bize Ulaşın »

Beğenilin, Önerilin!

Canlı, renkli ve samimi bir sosyal medya hesabıyla binlerce kişiye ulaşın, kalpler ve yorumlar paylaşımlarınızın olsun…

Müşteri Yorumları

Daha Fazla Etkileşim mi Arıyorsunuz?

Sosyal medya hesaplarınızın cansız görünümünden kurtulmasını mı istiyorsunuz?

Sosyal Medya Hesaplarınıza Profesyonel Bir Dokunuş Gerek!

Deneyimli bir ekiple sosyal medya profillerinizi güncelleyin, paylaşımlarınızın tarzını değiştirin.

Danışmanınız Yanınızda…

Profesyonel danışmanınızdan sosyal medya hesaplarınıza hareket katacak öneriler alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya danışmanlığı fiyatları; danışmanlık süresine ve kapsamına, danışmanlık yapılacak sosyal medya hesap sayısına, talep halinde yönetimi yapılacak sosyal medya platformlarına, fotoğraf ve video çekim taleplerine, reklam yönetim desteğine, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Sosyal medya danışmanlığı fiyatları için ekibimizle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından beklediği performansı alamayan, beğeni ve takipçi sayısını arttırmak isteyen, sosyal medya gelirlerini yükseltmeyi amaçlayan, hedef kitlesine ulaşmanın yollarını öğrenmek isteyen, rekabetli bir sektörde yer alan tüm markalar ve kişiler sosyal medya danışmanlığı hizmetinden yararlanmalı. Doktorlar, avukatlar, siyasetçiler, diş hekimleri, diyetisyenler, sosyal medya fenomeni olmak isteyenler, Instagram butikleri gibi meslek grupları ve sektörler sosyal medya danışmanlığı desteği alabilirler.

Sosyal medya danışmanlığı süresi firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenir. Ancak genel olarak en az 6 aylık bir danışmanlık gerekmektedir. Yıllık sosyal medya danışmanlığı sosyal medya hesaplarının performansını ve verilerini görmek için daha etkili olacaktır. Sosyal medya paylaşımlarının etkisi daha iyi anlaşılacak ve bunlara yönelik stratejiler geliştirmek kolaylaşacaktır.

Sosyal Medya Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Sosyal Medya Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98