Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Ads

İşinizi Büyütmeye Hemen Başlayın!

Organik trafik elde etmek için çok çalışıyor ancak istediğiniz kadar hızlı yol kat edemiyor musunuz? Google Ads’in akıllı reklamlarıyla ve doğru bütçeyle hedef kitlenize en kısa sürede ulaşın!

Google Ads reklam hizmetlerimizle arama motorlarını etkili bir reklam stratejisi haline dönüştürmeniz için profesyonel destek veriyor, görüntülü reklamlardan alışveriş reklamlarına kadar farklı reklam modellerinde maksimum dönüşümü almanızı sağlıyoruz. Markanızın bilinirliğini arttırarak satışlarınızın ve web trafiğinizin yükselmesini de destekliyoruz!

Siz de getirisi yüksek kampanyalara sahip olmak istiyorsanız dijital pazarlama uzmanlarımızla tanışın, bütçenizi en iyi performansla yönetelim…

google ads

Google Ads ile Düşük Maliyet, Maksimum Geri Dönüş!

google ads reklamcılığı

Google Ads Hesap Kurulumu

Google Ads ile işinizi büyütmeniz için ilk olarak profesyonel bir Ads hesabına ihtiyacınız var. Öncelikle firmanızın hesaplarını oluşturuyoruz…

Dijital reklamcılığın en yüksek geri dönüşe sahip platformunda yerinizi almanız için Google Ads uzman moduyla hesabınızı açarak işletme bilgilerinizi doğruluyor, fatura ve ödeme ayarlarınızı yapıyor, Analytics ve dönüşüm kodlarını oluşturuyoruz. Bağımsız bir şekilde hesaplarınızı kontrol edebilmeniz yalın ve anlaşılır Ads paneli hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Daha fazla ziyaretçi ve müşteri için online reklamın gücüyle sizleri tanıştırıyor, Ads hesabınızı sizin yerinize yönetiyoruz!

Strateji ve Bütçe Belirleme

Reklamlarınızı en etkili şekilde sunmak için reklamın gösterileceği lokasyondan günlük bütçeye kadar gelişmiş bir strateji belirliyoruz.

Google Ads reklamları için ilk olarak hedef kitlenizi belirliyor, anahtar kelime araştırması yaparak en iyi eşleşme türleri ve kelime grupları üzerinde duruyoruz. Bütçenizi doğru kullanmak için tıklama başı tekliflerinizi belirleyerek coğrafi hedeflemelerle belirli bir konum üzerinde daha yüksek getiri almaya çalışıyoruz. Ya da sizi tüm Türkiye’ye ulaştıracak kapsamlı reklamlar hazırlıyoruz.

Google Ads kampanyanızı olabilen en düşük maliyetlerle yayında tutmak ve en yüksek geliri elde etmek için sağlam adımlar atmaya özen gösteriyoruz…

google ads reklam
google reklam

Reklam Metinleri ve Yayına Alma

Harekete geçirici mesajlar, hizmet ya da ürününüzü doğru anlatan cümleler, reklamlarınızın performansını etkiler!

Dönüşümü yüksek Google Ads reklamları için doğru anahtar kelimeler seçiyor ve yaratıcı reklam metinleri oluşturuyoruz. İnternet kullanıcılarının en çok sorgu yaptığı sektörel kelimelerinizi belirleyerek özgün, çarpıcı ve yönlendirici içerikler hazırlıyoruz. Arama ağı reklamları, GDN, remarketing reklamlar gibi birbirinden farklı reklam modelleri için özel olarak reklam metinleri çalışıyor ve doğru hedeflemelerle yayına alıyoruz.

Potansiyel kitlenizin dikkatini çekecek kampanyalar için doğru cümleleri bulmaya özen gösteriyoruz. Google Ads reklamlarıyla fark yaratmanızı sağlıyoruz!

Ölçüm ve Raporlama

Google Ads reklam çalışmalarımızda şeffaflık prensibiyle hareket ediyor, reklam performanslarını düzenli olarak raporluyoruz.

Reklam ölçümlemeleriyle birlikte hedeflerin ne kadar gerçekleştiğini, hangi kampanyalardan yüksek verim alındığını, en çok satışa dönen reklamların neler olduğunu görüyoruz. Sizlere sayfalarınızdaki trafik artışı, reklamların tıklama oranları, satışa dönüşme oranları ile daha fazlasını içeren eksiksiz bir rapor yelpazesi sunuyoruz.

Günlük bütçenizi 1 kuruş dahi boşa harcamamak için düzenli takip ve kontrol yapıyor, anlık iyileştirmeler gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizden daha fazla kazanmanız için buradayız!

adwords reklamları
adwords reklam

Reklam Optimizasyonu

Tam kapsamlı bir Google Ads çalışması için reklamlarınızı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyor, remarketing reklamcılığın gücünden yararlanıyoruz.

Yayına aldığımız reklamlarda performans göstermeyen anahtar kelimeleri kaldırıyor, verimsiz reklam kampanyalarını durduruyor ve bütçemizi düzenliyoruz. Yüksek dönüş sağladığımız reklamların benzerlerini oluşturuyor, negatif anahtar kelimeleri yeniliyoruz. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları biriktiriyor ve sonraki internet kullanımlarında karşılarına çıkıyoruz.

Ziyaretçilerinizin satın alma ya da diğer web site eylemlerini yapmasını sağlayacak sistematik dönüşüm optimizasyonu faaliyetleri yürütüyoruz. Ads, bizim işimiz!

Daha Neler Var? Google Ads Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Günümüzün üçte biri internette geçiyor neredeyse! Satın alacağımız ürünleri, merak ettiğimiz konuları Google’da arıyoruz. Doğru zamanlanmış reklamlarla internet kullanıcılarını değerli müşterilere dönüştürebilirsiniz. Web Home olarak bu hedefiniz için kurumsal partneriniz oluyoruz! Google Ads çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza özel kampanyalar üretiyoruz. Daha neler mi var?

Arama Reklamları

Arama Reklamları

İnternet kullanıcılarının arama sorgularında karşılarına çıkmanızı sağlayacak arama ağı reklamları hazırlıyoruz.

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü Reklamlar

%90’lık erişim oranıyla en avantajlı reklamlardan biri olan resim ve video reklamlarıyla sizleri tanıştırıyoruz.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları

Doğrudan satmak istediğiniz ürüne yönelik alışveriş reklamları ile dönüşüm oranlarınızı daha hızlı yükseltiyoruz.

Remarketing Reklamlar

Remarketing Reklamlar

Sitenizi ziyaret edenlerin verilerini kullanarak onlara özel, kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Potansiyel müşterilerinize YouTube kullanırken erişeceğiniz, ürün satışlarını maksimize eden etkili bir reklam modeli sunuyoruz.

Uygulama Reklamları

Uygulama Reklamları

Uygulama indirme kitlesine göre özel reklam modelleriyle mobil cihazlar üzerinden etkileşimi ve indirme sayısını arttırıyoruz.

Dönüşümleri Kurma

Dönüşümleri Kurma

Reklamlarınızın ne kadar yararlı ve satışa dönük olduğunu ölçümlemek için Analytics ve diğer dönüşümleri kuruyoruz.

A/B Testleri

A/B Testleri

Web sayfalarınızın varyantlarını ziyaretçilerinize göstererek hangisinin daha fazla dönüşüm elde ettiğini ölçüyoruz.

Google Haritalar

Google Haritalar

Yerel reklam çalışmalarıyla Google haritalarda ve kelime sorgularında görünür olmanıza destek veriyoruz.

PPC Optimizasyonu

PPC Optimizasyonu

Tıklama başı maliyet ödemenizi şekillendirerek reklam bütçeyi daha verimli kullanıyor, daha yüksek gelir sağlıyoruz.

Ads Eğitimi ve Danışmanlık

Ads Eğitimi ve Danışmanlık

Web sitelerinin Ads süreçlerini bünyesinde yürütmek isteyen firmalara özel Google Ads eğitimleri veriyor, danışmanlık yapıyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Web sitenizin güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Reklamlarınızın Dönüşümünü Farklı Yollarla Arttırın! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Kullanıcı Dostu Bir Web Sitesi Hazırlayın…

Google Ads reklamlarıyla ilk sayfada gösterilebilir ancak beklediğiniz kazancı sağlamayabilirsiniz. Neden mi? Kullanıcı dostu, kaliteli ve şık bir web siteniz yoksa ya da ürünlerinizi etkili şekilde anlatamıyorsanız Ads reklamları beklediğiniz sonucu vermez! Web Home olarak sizlere ürün ve hizmet reklamlarınızda kullanacağınız fotoğraf çekimleri ile grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz. Detayları konuşalım…

Satışlarınızı ve Sayfa Trafiğinizi Maksimuma Çıkarın! – Google Ads Hizmetimizin Adımları Neler?

Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız, tasarımcılarımız ve içerik editörlerimiz, fotoğrafçı ekibimiz ve SEO danışmanlarımızla Google reklam çalışmalarınızı yürütüyor; ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak sektörünüze ve hedeflerinize uygun reklamlar yayınlıyor, web sitenize daha çok ziyaretçi çekiyor, satışlarınızı arttırıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Google Ads reklamlarından en yüksek verimi almak için beklenti ve hedeflerinizi öğreniyor, firmanızın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Google Ads stratejilerimizi, anahtar kelime ve bütçe çalışmalarımızı yaparak kampanya ve reklam planımızı oluşturuyoruz.

Reklam Metni Çalışmaları

Web site ziyaretçisini arttıracak etkili, harekete geçirici ve satın almaya ikna edecek reklam metinleri yazıyoruz.

google ads reklamcılığı

Reklam ve Kampanya Yayını

Potansiyel kitlenize ulaşmanızı sağlayacak doğru kitle ve bütçe hedefli reklamlarla üst sıralara çıkmanızı kolaylaştırıyoruz.

Sonuç İzleme ve Raporlama

Çalışmalarımızın verimliliğini ve performansını gözlemliyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Revize ve Geliştirme

Dönüşüm optimizasyonunu arttırmak için reklamlarımızı revize ediyor, başarıyı sürdürülebilir kılıyoruz.

Görünür ve Tercih Edilir Bir Marka Olmak İstiyorsanız Gelin Tanışalım!

Google’da ilk sırada görüntülenen bir reklamımız olsun, satışlarımızı arttıralım ve daha çok kişiye ulaşalım diyorsanız doğru yerdesiniz! Alanında uzman kadromuzla birlikte Google Ads kampanyalarınızı yöneterek sizi zirveye taşıyoruz!

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, Google Ads hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
google ads reklamcılığı

Stratejinizi Konuşalım

Google Ads çalışmaları sürecinde atacağımız adımları ve markanıza özel reklam çalışmalarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Ads Danışmanınızla Görüşün »
google ads reklam

Reklamlarınız Tıklansın

Kampanyalarınızla hedef kitlenizin dikkatini çekin, sayfa ziyaretçi sayınızı arttırın, potansiyelinizi yükseltin!

Bize Ulaşın »

Satışlarınızı Arttırın!

Google Ads reklamlarıyla daha fazla kişiye ulaşarak satışlarınızı yükseltin, markanızı kısa sürede rakiplerinizin önüne taşıyın…

Müşteri Yorumları

Daha Çok Trafik mi İstiyorsunuz?

Markanızı daha çok kişiye ulaştırmak ve satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz?

Google Ads ile Tanışın!

Google reklamlarıyla aynı anda binlerce kişiye ulaşın!

Maksimum Yarar Sağlayın…

Daha çok ziyaretçi ve dönüşüm ile satışlarınızı 2 hatta 3 katına çıkarın…

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads fiyatları; reklam çalışmalarının kapsamına ve süresine, web sitesi için gerekli olacak tasarım ve SEO hizmetlerine, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Google Ads paketleri arasından size uygun olanı seçerek Google reklam hizmet kapsamını ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Google’da ilk sayfada çıkarak daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlayan, rakiplerini geride bırakarak satışlarını yükseltmeyi hedefleyen herkes Ads hizmeti almalıdır. Google Ads reklamları; arama ağında, Youtube vb. platformlarda ve uygulamalarda tanıtım yapmaya olanak vereceği için hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştıracak, web site ziyaretçisini arttırarak daha çok hizmet ve ürün satmayı sağlayacaktır. Bu nedenle markasını tanıtmak isteyen hemen her sektörün Google Ads reklamlarına ihtiyacı vardır.

Google Ads hizmetine ne kadar süre ihtiyaç duyacağınız sektörünüze, hedeflerinize ve rekabet içinde olduğunuz firmaların davranışlarına göre belirlenir. Hizmet ve ürünlerinizi birkaç ayda da binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz, birkaç yılda da. Bu nedenle Google Ads ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve reklam çalışmalarının süreç içerisinde ne kadar süreceğine karar verilmesi gerekir.

Google Ads Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Google Ads Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Google Ads hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98