Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Yazılım

Hayal Ettiğiniz Ne Varsa Şimdi Gerçeğe Dönüşüyor!

Dinamik ve geliştirilebilir bir altyapıya sahip, kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik web yazılım projelerimizle tamamen size özel web tabanlı sistemler tasarlıyoruz!

Yüksek satış rakamlarına ulaşmasını hedeflediğiniz markalarınız ya da kurumsal işleyişini daha akıcı bir şekilde yönlendirmeyi amaçladığınız firmalarınız için e-ticaret yazılımlarından CRM sistemlerine kadar birbirinden kullanışlı çözümler sunuyoruz. Günümüz yazılım standartlarına uygun olarak site mimarisini güçlü bir şekilde oluşturuyor, responsive tasarımlar hazırlıyor, SEO dostu içeriklerle taçlandırıyoruz.

Güvenli altyapı, kişiselleştirilmiş yönetim panelleri ve gelişmiş entegrasyonlar yazılım hizmetimizin avantajlarından sadece birkaçı… Siz de firmanızın hedeflerine yönelik bir yazılım yaptırın, farkı görün!

web yazılım

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Web Yazılım Çözümleri…

web yazılım hizmetleri

Size Özel Tasarım

Gelişen ve değişen ihtiyaçlarınıza yönelik, fikirlerinizi hayata taşıyacak, özgün ve fark yaratacak web yazılım sistemleri kuruyoruz!

İlk olarak beklentilerinizi öğreniyor, web sitenize entegre edilebilir ya da tamamen baştan tasarlanması gereken yazılım sürecimizi konuşuyoruz. İşletmenizin iç ve dış işleyişini hızlandıracak, satıştan muhasebeye, IK’dan müşteri ilişkilerine kadar tam kapsamlı, kullanışlı, sade ve anlaşılır, kurumsal kimliğinizi yansıtacak yazılım projeleri hazırlıyoruz.

Web sitenizi sizin için kodluyor, farklı sistemler için uygun bir altyapı oluşturuyoruz. Görselliğine, etkileyiciliğine ve kalıpların dışında bir tasarım olmasına da özen gösteriyoruz.

E-ticaret ve CRM Çözümleri

İnsan gibi düşünen bir yazılım hayal edin… Sizin yerinize tüm iş akışınızı planlayacak bir sistem kuruyoruz!

E-ticaret mağazanızı en hızlı şekilde oluşturuyor; ödeme, kargo, pazaryeri, muhasebe, canlı sohbet ve yüzlerce entegre modül ile e-ticaret sitenizin tüm sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Sipariş takibinden stok durumuna, canlı destekten müşteri ilişkileri yönetimine kadar üst düzey çözümlerimizle şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tamamen size özel şekillendirilebilir yazılım altyapımız ve alanında uzman ekibimizle organizasyonunuzun kusursuz olmasını destekliyoruz.

web yazılım hizmeti
web yazılım firmaları

Gelişmiş Kontrol Paneli ve İçerik Yönetimi (CMS)

Hızlı ve fonksiyonel yönetici paneli sayesinde istediğiniz yerden çalışma özgürlüğüne kavuşacaksınız!

Web sitenizi herhangi bir kısıtlama olmadan yönetebileceğiniz esnek yazılımlar hazırlayarak sınırsız içerik, ürün, kategori, varyasyon, filtre, fotoğraf ve marka ekleme avantajı sunuyoruz. Tek tuşla toplu ürün güncelleyebilir, hediye çeki hazırlayabilir, siparişleri düzenleyebilir, dilediğiniz gibi sayfalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Pratik ve kullanıcı dostu kontrol panelleri geliştirerek zamandan tasarruf etmenizi, kendi sitenizi rahatça şekillendirebileceğiniz modüler bir sisteme kavuşmanızı sağlıyoruz…

SEO Dostu Altyapı

Web tasarımda olduğu gibi yazılım hizmetlerimizde de arama motorlarına uygun SEO dostu kodlama yapıyoruz.

İnternetteki görünürlüğünüzü arttıracak ve hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi sağlayacak kaliteli web siteleri için karmaşık ve site sunucularını yoran kodlama yöntemlerinin aksine sade ve arama motorlarına uyumlu kodlama yapıyoruz. Web sitenizin hızlı açılmasını ve sayfaların kullanıcıya en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak yöntemler kullanıyoruz.

Web sitenizin hem organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması hem de yüksek kullanıcı deneyimi sunması için yazılımlarımızı her daim geliştiriyoruz…

yazılım hizmetleri
web yazılım fiyatları

Tam Mobil Uyumluluk

Sanal mağazalarınızın ya da kurumsal yazılımlarınızın mobil cihazlarda kusursuz görüntülenebilmesini sağlıyoruz.

Responsive kodlama ve yüksek tasarım standartlarımızla web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını destekliyoruz. Ziyaretçilerinizin web sayfanızı hızla terk etmesine sebep olacak yavaş sayfalar, kullanışsız menüler ve hata veren ödeme adımları en güncel tema altyapımızla sorun olmaktan çıkıyor…

Unutmayın, mobil alışveriş her geçen sene hızla yükseliyor! Müşterilerinizin alışverişlerini pratik ve güvenli yapabilecekleri yazılımlara geçmenin tam sırası…

Çoklu Dil Desteği

Farklı ülkelere hizmet veriyor ve daha ulaşılabilir olmak istiyorsanız çok dilli yazılım altyapımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak…

Hazırladığımız tüm yazılımlar için İngilizceden Rusçaya, Çinceden Almancaya, Fransızcadan İtalyancaya kadar tüm dünya dillerini destekleyen bir kodlama sistemimiz var. Böylece web sayfalarınızı farklı dillerde kullanmanızı sağlıyor, kullanıcı arayüzünü rahatça yönetebiliyorsunuz.

Web Home olarak sadece Türkiye’deki müşterilerimiz için değil dünyanın her yerinden firma için global hizmet kalitesi sunuyoruz.

yazılım fiyatları

Web Yazılım Projelerinize Ekleyebileceğiniz Neler Var? – İhtiyaçlarınıza Göre Şekillendiriyoruz!

Web yazılım hizmeti ile kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlar kodlarken aynı zamanda sınırsız web alanından yedeklemeye, SSL sertifikadan e-ihracata, ürün düzenlemeden kargo takibine kadar gelişmiş yazılım desteği sağlıyoruz.

Intranet Yazılım

Intranet Yazılım

Tamamen firmanıza özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, haberleşme, dosya paylaşımı ve müşteri ilişkileri yönetimi yazılımları hazırlıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi farklı satış platformlarında pazarlamanızı sağlıyoruz.

Ödeme Entegrasyonu

Ödeme Entegrasyonu

Tüm bankaların sanal posları ile Paytr, İyizico gibi birçok ödeme altyapısı ile alışverişlerinizi güvenilir hale getiriyoruz.

Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

Müşterilerinizin alışveriş deneyimini arttıracak, alışverişlerinin durumunu sorgulayabilecekleri altyapı kullanıyoruz.

Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Verilerinizin kaybolmaması için sunucumuzda web sitenizin tamamının günlük yedeklerini alıyoruz.

UX Design

UX Design

Kullanıcı deneyimi tasarımı sayesinde ziyaretçilerinizin web sayfalarınızla etkileşimini iyileştiriyoruz.

Teknik Destek ve Bakım

Teknik Destek ve Bakım

İhtiyaç duyduğunuz her an web yazılımınızın panel kullanımı, içerik ve görsel girişi gibi konularda destek oluyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Web yazılımınızın güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Kalıpların Dışına Çıkmanızı Sağlıyoruz! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Kurumsal Fotoğraf ve Videolarınızı Kullanmanın Avantajını Yaşayın!

Sağlam bir altyapıya sahip web yazılımlarınızı kusursuz bir tasarım ve etkileyici fotoğraflarla bir araya getirerek kurumsal kimliğinizi geliştirebilirsiniz. E-ticaret sitelerinize özel ürün çekimleri, tanıtım filmleri ve grafik tasarım çalışmalarıyla farkınızı ortaya koyuyoruz!

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Web Sitenizi Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Mükemmel bir web siteniz var ancak sınırlı bir kitle ondan haberdar. Bu şekilde ne kadar büyüyebilirsiniz ki? Arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO çalışmalarına, satışlarınızı arttıracak Google Ads reklamlarına, potansiyelinize ulaştıracak sosyal medya paylaşımlarına ihtiyacınız var! Bunların hepsi ise Web Home çatısı altında var…

Dijital Dünyada Yer Almak İsteyenlere Özel Web Home Ayrıcalıkları – Size Özel Yazılımı Nasıl Yapıyoruz?

Her geçen gün yenilediğimiz teknik altyapımız, güncel yazılım trendlerini takip eden ekibimiz ve profesyonel bakış açımızla şirketinizin beklentilerine dört dörtlük karşılık verecek yazılım projelerine imza atıyoruz. Markanızı globale taşımanız ve hızla büyümeniz için bakış açınızı genişletiyoruz…

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Kodlamaya başlamadan önce beklentilerinizi öğreniyor, ihtiyaç analizi yaparak sizin için en faydalı olacak sistemi belirliyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Web yazılım stratejilerimizi oluşturuyor; hangi uygulama ve sistemleri, ne kadar sürede hazırlayacağımızın planını çiziyoruz.

Canlı Demo İnceleme

Etkileyici, modern ve kullanışlı bir yazılım çalışmasına imza atarak yayına almadan önce sizin beğeninize sunuyoruz.

web yazılım hizmetleri

Revize ve Düzenleme

Kullanım, görsellik ve tasarım için talep ettiğiniz düzeltmeleri ve değişiklikleri yaparak yazılımı son haline kavuşturuyoruz.

Nihai Yayın

Sağlam bir altyapı, işlevsel bir yönetim paneli, kullanıcı dostu sayfalar ve güvenli entegrasyonlarla yazılımınızı teslim ediyoruz.

Destek ve Geliştirme

Web yazılım hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, sisteminizin güncel kalmasını sağlayacak geliştirmeler yapıyoruz.

Ziyaretçilerinize Sorunsuz Bir Web Site Deneyimi Yaşatmak İstiyorsanız En Güncel Yazılım Çözümlerimizle Tanışın!

Güvenli bir e-ticaret web sitesine sahip olmak ya da sağlıklı bir müşteri ilişkileri yönetimi yapabilmek için altyapısı güçlü, kullanıcı tarafında sorun çıkarmayan, güncel ve teknolojik bir yazılıma ihtiyacınız var! İster satış ister IK yönetimi, ister muhasebe ister bayi sistemi, ihtiyacımız olan her şey için ekibimize ulaşın…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, web yazılım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
web yazılım hizmetleri

Yazılımınızı Konuşalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik web yazılımı birlikte seçelim, kurumsal ihtiyacınıza çözüm sunalım!

Yazılım Danışmanınızla Görüşün »
web yazılım firmaları

Firmanızı Kurumsallaştırın

Kolay kullanılan, güncel ve geliştirilmeye müsait yazılımlarımızla rakiplerinizden sıyrılın, vizyonunuzu geliştirin.

Bize Ulaşın »

Kusursuz Bir İşleyişe Kavuşun!

Başta e-ticaret olmak üzere, CMS, B2B ve B2C yazılım sistemleriyle şirketinizin tüm işlerini kolaylaştırın…

Müşteri Yorumları

Hızlı ve Güvenli Bir Yazılım mı Arıyorsunuz?

Firmanıza özel bir yazılıma sahip olmayı istiyor ve daha işlevsel bir çalışma sistemi mi arıyorsunuz?

Firmanıza Özel Çözümlerimizle Tanışın!

Kişiselleştirilmiş yazılım paketlerimizle web sitenizin kullanıcı deneyimini arttırmaya başlayın…

Kullanışlı Bir Yazılım Kazanın!

Kolay alışveriş yapılan, güvenli, interaktif ve geliştirilebilen bir yazılım altyapısına kavuşun!

Sıkça Sorulan Sorular

Web yazılım fiyatları; yazılımın özel ya da paket yazılım olup olmayacağına, yazılımda istenen özelliklere ve entegrasyon sistemlerinin yapısına, web tasarımda kullanılacak sayfa sayısına, içerik uzunluklarına ve ekstra hizmet taleplerine göre belirlenmektedir.

Web Home olarak web yazılım hizmeti kapsamında; firmaya özel tasarım, e-ticaret yazılımı, CRM yazılımı, servis ve bayi yönetim sistemleri, ödeme entegrasyonu, kargo entegrasyonu, muhasebe entegrasyonu, pazaryeri entegrasyonu, canlı sohbet sistemleri, SMS ve mail modülü, fatura modülü gibi hizmetler sunuyoruz.

Web yazılım firmaların kurumsal ihtiyaçlarını şirket bazında çözebilecekleri sistemler edinmelerine yardımcı olur. İçerik yönetimi, kişiselleştirme, kategorizasyon gibi panel kontrolü ile haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı yapmayı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, ödeme sorgulama, müşteri ilişkileri yönetimi gibi avantajları vardır. İyi bir yazılım altyapısı şirketin tüm süreçlerinin eksiksiz yönetilmesine katkıda bulunur.

Web Yazılım Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Web Yazılım Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Tasarımı devam eden ya da tamamlanmış web yazılım projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98