Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya

Hesaplarınızı Milyonlara Ulaştırıyoruz…

7’den 70’e herkes sosyal medyada! Sosyal medyanın inkar edilemez gücünü doğru hedeflere yönlendirerek markanızın bilinmesi ve değerlenmesi için çalışıyoruz…

Sosyal medya stratejinizi ve hedef kitlenizi belirliyor, rakiplerinizin konumunu ve çalışmalarını analiz ediyor, sosyal medya hesaplarınızın fark edilmesi için etkili ve dikkat çekici paylaşım tasarımları yapıyor, özgün ve yaratıcı içerikler üretiyor, dinamik bir sosyal medya yönetimi yapıyoruz. Binlerce hesap ve rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlayacak profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Tüm sosyal medya hesaplarınızı marka imajınızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde optimize etmeye, güçlü bir sosyal medya hesabıyla portföyünüzü genişletmeye ne dersiniz?

sosyal medya

Hem Eğlenceli Hem Kurumsal Hesaplar Yaratıyoruz!

sosyal medya yönetimi

Hesap Analizi ve Kurulumu

Hemen paylaşım yapmaya başlamıyoruz elbette… İlk işimiz sosyal medya hesaplarınızı analiz etmek!

Sağlıklı ve doğru bir sosyal medya yönetimi için öncelikle hesap adınızdan biyografinize, paylaştığınız görsellerden içeriklere kadar derin bir inceleme yapıyoruz. Sizi yansıtmayan hesapların kullanıcı adlarını, açıklamalarını ve iletişim bilgilerini değiştiriyor; Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, LinkedIn, Pinterest gibi ihtiyaç duyacağınız hesapların kurulumunu yapıyoruz.

Potansiyel kitlenize ulaşmanızı sağlayacak sosyal medya kanallarınızın doğru şekillendirilmesi şart! Sonrası etkin strateji ve özgün paylaşımlar olacak…

Strateji ve Planlama

Var olan takipçi kitlenizin hedeflerinize uygun olup olmadığını biliyor musunuz? Ya da rakipleriniz sizden daha iyi ne yapıyor?

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı sosyal medyada benzer markaların gerisinde kalmamanız için sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ediyor, hedef kitlenizin hangi platformlarda aktif olduklarını inceliyor, sosyal medya paylaşım stratejilerimizi oluşturuyoruz. Paylaşım görünürlüğünüzün ve takipçi sayınızın artması için atılacak adımları belirliyoruz.

Geleceğe yönelik etkin stratejilerle Instagram’da, Facebook’ta, var olmak istediğiniz tüm sosyal medya kanallarında yerinizi sağlamlaştırıyoruz.

sosyal medya hesap yönetimi
sosyal medya firması

İçerik Üretimi ve Sosyal Medya Tasarımları

Özgün paylaşımlar, dikkat çekici görsellerle bir araya geldiğinde daha etkili oluyor! Her saniye değişen içerik ve tasarım trendlerini takip ederek paylaşımlarınızı hazırlıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızda kurumsal, samimi ve eğlenceli bir imaj oluşturacak görsel ve video tasarım şablonlarınızı uzman grafik tasarımcılarımızla belirliyoruz. Post ve story metinlerinizle uyumlu, markanızla alakalı ve mesajınızı daha etkili bir şekilde iletmenizi sağlayacak tasarımlara imza atıyoruz. Harekete geçirici ve etkileşime yönlendiren paylaşım içerikleriyle de sayfanızın büyümesine katkı sağlıyoruz.

Daha çok beğeni ve takipçi doğru paylaşım ile mümkün! İçerik ve tasarım stratejinizi özenle oluşturuyoruz…

3 ve 6 Aylık Paylaşım Takvimleri

İyi bir paylaşım yapmanın yanı sıra bu paylaşımı ne sıklıkla ve hangi günlerde yapacağınız da önemlidir. Deneyimli sosyal medya uzmanlarımızla paylaşım takviminizi oluşturuyoruz.

Sosyal medyada fark edilmeniz ve yüksek etkileşim alabilmeniz için tamamen size özel ve orijinal, periyodik paylaşım takvimi inşa ediyoruz. Kurumsal ve işini ciddiye alan bir marka izlenimi sergilemeniz için özel günler, milli ve dini bayramlar ile sektörünüzle ilgili tarihlere özgü paylaşım içerikleri ve görselleri hazırlıyoruz.

Gün gün ne paylaşacağınızı bilmek istemez misiniz? “Bugün ne paylaşsak? sorusundan sizi uzun vadede kurtaracak çözümlerimizle yanınızdayız!

sosyal medya yönetimi fiyat
sosyal medya ajansı

Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimini profesyonel ve deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

2 milyardan fazla kullanıcısıyla markaların en çok etkileşim aldığı Instagram, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook başta olmak üzere YouTube, LinkedIn ve Twitter gibi hesaplarınız için trafik artırma, müşteri kazanma ve marka bilinirliği hedeflerini, oluşturduğumuz doğru stratejilerle hayata geçiriyoruz.

Paylaşımlarınıza etkileşim kazandırıyor, ürünlerinizin satışını arttırıyor, doğal takipçi sayınızı arttırıyoruz. İşi uzmanına bırakmaya ne dersiniz?

Ölçüm ve Raporlama

Süreci daima kontrol altında tutarak etkili bir sosyal medya yönetimine imza atıyoruz. Paylaşımlarımızın performanslarını ölçüyor ve size raporluyoruz…

Düzenli kontroller ve veri analizleriyle hedeflerimize ne kadar ulaştığımızı, hangi paylaşımların hangi günlerde daha çok etkileşim aldığını, takipçi ve beğeni kazandıran görsel ve videoların neler olduğunu, en yüksek satış değerlerini gördüğümüz ürünlerin post detaylarını inceliyoruz. Elde ettiğimiz verilerle yeni stratejiler oluşturarak süreci maksimum verim alacak şekilde revize ediyoruz.

Sosyal medyada beğenilen ve ilgi gören bir hesap olmanız için tam kapsamlı bir süreç yürütüyoruz…

sosyal medya

Daha Neler Var? Sosyal Medya Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Milyarlarca insanın vakit geçirdiği sosyal medya platformlarında ön plana çıkmak için daha ne yapabilirim diyorsanız doğru adrestesiniz! Sosyal medyadaki hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz…

Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız için yapacağınız reklam çalışmalarını yönetiyor, düşük bütçeyle maksimum verim elde ediyoruz.

Story Takvimi

Story Takvimi

İhtiyaçlarınıza yönelik haftalık, aylık ve 3 aylık periyodlarla story takviminizi, içerik ve görsellerini oluşturuyoruz.

Post Tasarımı

Post Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız özel gün, bayram ve kurumsal paylaşım tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Takipçi Arttırma

Takipçi Arttırma

Bilinirliğinizi arttıracak ve hesaplarınıza organik takipçi kazandıracak stratejik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Influencer Marketing

Influencer Marketing

Sosyal medyada yüksek takipçi sayısı olan, kitleleri etkileme gücü olan popüler isimlerle işbirliği yaparak sizi tanıtıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

İtibar ve Kriz Yönetimi

Online krizlere anında müdahale ederek süreci yönetiyor, firmanızın ve markanızın dijital itibarını koruyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Sosyal medya hesaplarını doğru yönetmek isteyen kişi ve firmalara özel sosyal medya eğitimleri veriyor, danışmanlık yapıyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Hesaplarınızın güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medya Görsellik Demektir! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Güçlü Bir Sosyal Medya Yönetimi Yapın…

Etkisiz fotoğraflar, yanlış paylaşım görselleri ya da basit videolar… Markanızı büyütmesini beklediğiniz tüm çabalarınız aksine imajınızı zedeleyebilir! Web Home olarak sizlere profesyonel fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve reklam hizmetleri veriyoruz. Gelin, detayları konuşalım!

Beğeni ve Takipçi Sayınızı Katlayın! – Sosyal Medya Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?

Deneyimli sosyal medya uzmanları, grafik tasarımcılar, içerik editörleri ve fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle sosyal medya çalışmalarınızı başarıyla yürütüyoruz. Hesaplarınızı baştan yaratıyor, ihtiyacınıza özel çözümler sunarak fark edilmenizi ve beğenilmenizi sağlıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Sosyal medya paylaşımlarından yüksek verim almak için beklenti ve hedeflerinizi öğreniyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Sosyal medya stratejilerimizi, görsel ve içerik hedeflerimizi, ulaşmak istediğimiz kitleyi belirleyerek iş planımızı oluşturuyoruz.

İçerik ve Görsel Çalışmaları

Etkileşimi arttıracak, harekete geçirici paylaşım metinleri ile dikkat çekici görseller ve videolar hazırlıyoruz.

sosyal medya yönetimi

Takvim ve Hesap Yönetimi

Doğru zamanda hedef kitlenize ulaşmanız için sosyal medya takviminizi hazırlıyor, hesaplarınızın yönetimini devralıyoruz.

Sonuç İzleme ve Raporlama

Çalışmalarımızın verimliliğini ve performansını gözlemliyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Revize ve Geliştirme

Dönüşüm optimizasyonunu arttırmak için paylaşımlarımızı revize ediyor, başarıyı sürdürülebilir kılıyoruz.

Sosyal Medyayı Daha Güçlü ve Yaratıcı Kullanmak İstiyorsanız, Gelin Tanışalım!

Sosyal medyadaki duruşunuzla, paylaşımlarınız ve iletişim dilinizle beğenilmek ister misiniz? Alanında uzman kadromuzla hesaplarınıza etkileyici bir görünüm kazandırıyor, paylaşımlarınızı çeşitlendiriyor, görsel gücünüzü arttırıyoruz!

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, sosyal medya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
sosyal medya yönetimi

Stratejinizi Konuşalım

Sosyal medya yönetiminde yapacaklarımızı konuşalım, size özel sosyal medya çalışmalarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Sosyal Medya Danışmanınızla Görüşün »
sosyal medya hesap yönetimi

Beğenileriniz Artsın

İçerik ve görsellerinizle hedef kitlenizin dikkatini çekin, beğeni ve takipçi sayınızı arttırın, adınızdan söz ettirin!

Bize Ulaşın »

Paylaşımlarınız Trend Olsun!

Etkili bir sosyal medya yönetimi sayesinde kalıpların dışına çıkın, paylaşımlarınızla kitleleri peşinizden sürükleyin!

Müşteri Yorumları

Paylaşımlarınız Beğeni Almıyor mu?

Sosyal medya hesaplarınızın size katkısı olmadığını düşünüyorsanız değişim yapmanız gerek!

Sosyal Medya Hesaplarınıza Profesyonel Bir Dokunuş Gerek!

Deneyimli bir ekiple sosyal medya profillerinizi güncelleyin, paylaşımlarınızın tarzını değiştirin.

Doğru Paylaşımlarla Markanızı Tanıtın!

Doğru zamanda doğru yerde olun, daha çok beğeni ve takipçi edinin…

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi fiyatları; kaç adet hesabın yönetileceğine, kurulumu yapılacak sosyal medya hesap sayısına, gerekli olacak tasarımlara, fotoğraf ve video çekimlerine, ekstra beklenti ve taleplere göre belirlenmektedir. Sosyal medya yönetimi paketleri arasından size uygun olanı seçerek hizmet kapsamını ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Milyarlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarının olduğu düşünüldüğünde ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen markalar için sosyal medya yönetiminin önemi büyüktür. Aynı zamanda itibar yönetimi, müşteri ilişkileri gibi konularda da faaliyet yürütebilir; müşterilerine güven oluşturmak için sosyal medyayı kullanabilirler. Geleneksel reklamlarla ulaşılamayan kitleye sosyal medya reklamları sayesinde rahatça ulaşabilir ve sonuçları da gözlemleyebilirler. Sosyal medya tam teşekküllü bir marka tanıtımı yapmaya olanak verir.

Hangi sosyal medya platformunu kullanacağınıza karar vermeden önce firmanızın faaliyet gösterdiği sektörü ve potansiyel hedef kitlenizi iyi tanımalısınız. Kitlenizin vakit geçirdiği ve sektörünüzün rekabet ettiği platformlarda yer alabilirsiniz. Markanızı ön plana çıkaracak sosyal medya platformları hakkında bilgi almak için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Sosyal Medya Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya yönetimi hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98