Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Marka Yönetim Danışmanlığı

Markanızın Temellerini Sağlam Atın!

İyi bir marka yarattığınızı düşünüyorsunuz ancak hayal ettiğiniz yere henüz ulaşamadınız mı? Profesyonel bir bakış açısına ve uzman desteğine ihtiyacınız var…

Doğru marka konumlandırma ve istikrarlı bir büyüme için kurumsal kimlik çalışmalarından rakip analizine, pazarlama faaliyetlerinin planlanmasından bütçe yönetimine, yeni ürün ve hizmet fikirlerinden satış arttırıcı projelerin geliştirilmesine kadar markanızın her adımını planlıyoruz. Çok yönlü bir marka yönetim danışmanlığı ile iş yapınızı geliştiriyor, rakiplerinize ayak uydurmanızı ve sektörünüzde söz sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Sağlam temeller, güçlü bir marka yaratır! İyi bir ekip, finansal planlama ve doğru pazarlama girişimleriyle siz de başarıya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Web Home uzmanları yanınızda…

marka yönetim danışmanlığı

Adım Adım Büyümeyi Öğrenin…

marka yönetimi danışmanlığı

Sektör ve Rakip Analizi

Marka yönetim stratejilerini doğru oluşturabilmek için ilk olarak sektörünüzün özelliklerini, ihtiyaçlarını ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

İş alanınız için nasıl bir kurumsal kimliğe, ürün ve hizmetlere, satış ve pazarlama ağına sahip olmanız gerektiğini belirliyoruz. Mevcut pazarın tüm rekabet dinamiklerini gözlemliyor, rakiplerin pazarlama faaliyetlerini takip ediyor ve sektördeki paylarını, stratejilerini, müşteri memnuniyetlerini, ürün yelpazelerini inceliyoruz. Marka yönetiminde eksik kaldığınız noktaları tespit ediyor ve detaylı bir rapor sunuyoruz.

Markanızı güçlendirecek çözümlerle yanınızda oluyor, firmanızın tüm kurumsal süreçlerini adım adım planlıyoruz. Size ise başarısı sürdürülebilir bir marka kalıyor…

Strateji ve İş Planlama

İster sıfırdan bir marka kurun isterseniz markanızı daha yüksek standartlara taşımak isteyin… Etkili çözümlerle sektörünüzün hakimi olmanızı sağlıyoruz.

İlk olarak kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı belirliyor ve yapmanız gerekenleri iletiyor, ekip kurma sırasında dikkat edilecekleri, finansal planınızın nasıl olacağını ayrıntılı şekilde belirtiyoruz. Markanızın hedef kitlenize hızla ulaşmasını sağlayacak pazarlama çalışmalarını planlıyor, bütçenizi stratejik şekilde nasıl kullanacağınızı projelendiriyoruz. Bayi ilişkileri yönetimi, yıllık pazarlama planları ve verimlilik değerlendirmesi konularında nasıl ilerleyeceğinizi söylüyoruz.

Marka yönetiminde başarılı olmanız için web sitesinden sosyal medyaya, üretimden pazarlamaya kadar uzun süreli bir danışmanlık desteği veriyoruz.

marka yönetimi danışmanı
marka danışmanı

Marka Yönetim Çözümleri

Tüm pazarlama faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak, markanızın sektörün en başarılı isimlerinden biri olmasını izlemek isterseniz sizin adınıza tüm süreci yönetiyoruz…

Marka konumlandırma çalışmalarından insan kaynakları yönetimine, müşteri ilişkilerinden online satışa kadar işletmenizin büyümesini destekliyoruz. Pazarlama planınızı oluşturarak bütçenizi yönetiyor, yatırımların geri dönüşünü ve iş verimliliğini ölçüyoruz. Kurumsal kimliğinizi oluşturuyor, size e-ticaret dinamiklerini inceliyor, dijital pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Mevcut şirketin yapısını geliştirerek itibarını artırıyoruz.

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, mağazanız, satış kanallarınız, reklam ve tanıtım çalışmalarınızla tam anlamıyla bir marka olmanızı sağlıyoruz. Firmanızın adını duyurmak ister misiniz?

Marka Yönetim Danışmanlığında Başka Neler Yapıyoruz? – Memnuniyetinizi Önemsiyoruz…

Tüm pazarlama girişimlerinizin başarılı olması, markanızın hedef kitlenizin dikkatini çekmesi ve satış hacminin genişlemesi için size özel marka yönetim danışmanlığı yapıyoruz. İhtiyaç ve beklentilerinize özel bir danışmanlık sürecimizde başka neler mi var?

Girişim Danışmanlığı

Girişim Danışmanlığı

Yeni fikirlerinizi ve girişimlerinizi hayata geçirmeniz için yol gösteriyor, tüm iş planınızı sizin için detaylıca hazırlıyoruz.

Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Satışlarınızı arttıracak ve pazarlama faaliyetlerinizi başarıya ulaştıracak stratejiler geliştirerek süreci planlıyoruz.

Kurumsal İmaj Oluşturma

Kurumsal İmaj Oluşturma

Markanızın logo, kartvizit, afiş ve banner çalışmalarını yaparak görünümünü yeniliyor, kaliteli bir kimlik kazandırıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Hızlı, mobil uyumlu, kullanıcı dostu kurumsal ve e-ticaret web siteleri hazırlayarak markanızın kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini yaparak ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyor, pazarlama gücünüzü arttırıyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri memnuniyeti çalışmaları ve şikayet yönetimi sistemleriyle markanıza karşı olumlu algı ve tutum geliştiriyoruz.

Ekip Eğitimleri

Ekip Eğitimleri

Sosyal medya, dijital pazarlama, etkili iletişim ve satış pazarlama eğitimleriyle mükemmel bir ekip yaratıyoruz.

IK Danışmanlığı

IK Danışmanlığı

Nitelikli iş gücüne sahip olmanız için insan kaynakları yönetimi yaparak nitelikli isimlerle ekibinizi oluşturuyoruz.

Markanıza Sınır Koymayın! Tam Kapsamlı Reklam Ajansı Web Home ile Dijital Yüzünüzü Yenileyin!

Etkileyici ürün fotoğraflarına, kaliteli web sayfalarına, ilgi çekici kampanya görsellerine ne dersiniz? Reklamlarınızdan ve dijital pazarlama çalışmalarınızdan maksimum dönüşüm sağlamak için markanızın dijital yüzünü yenileyin!

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Markanızı Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Markanız ne kadar iyi olursa olsun tanıtım ve reklam yapmadığınızda hedeflediğiniz kitleye ulaşamazsınız. Arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO çalışmalarına, satışlarınızı arttıracak Google Ads reklamlarına, potansiyelinize ulaştıracak web sitesine ve sosyal medya paylaşımlarına ihtiyacınız var! Bunların hepsi ise Web Home çatısı altında…

Başarılı Bir Marka Olarak Adınızdan Söz Ettirin! – Marka Yönetim Danışmanlığı Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Alanında uzman marka danışmanlarımız, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlarımız, içerik editörleri ve fotoğrafçılarımızla tamamen size özel marka çözümleri sunarak güncel, hedef kitlesine ulaşabilen, satış karı yüksek bir firma olmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaç Analizi

Marka yönetim danışmanlığı öncesi kurumsal duruşunuzu, sektördeki rekabeti inceleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Marka yönetim stratejilerimizi, pazarlama faaliyetleri ve bütçemizi, dijital çalışmalarımızı planlayarak size sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Uzman marka danışmanlarımızla atmanız gereken adımlar hakkında detaylı bilgilendirme ve yol göstericiliği yapıyoruz.

marka yönetimi danışmanlığı

Süreç Takibi

Markanızı nasıl yönettiğinizi ve gerçekleştirdiğiniz pazarlama süreçlerinin takibini yapıyor, ilerleyişinizi gözlemliyoruz.

Analiz ve Raporlama

6 aylık ve 1 yıllık marka yönetim danışmanlığı sürecimizin verimliğini ölçüyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Destek ve Geliştirme

Marka danışmanlığı hizmeti sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Markanızı Kurumsallaştırmak ve Doğru Yönetmek İstiyorsanız Gelin Tanışalım!

Rakiplerinizden farklı olmak, kurumsal kimliğinizle dikkat çekmek, satış hedeflerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız size özel danışmanlık çözümlerimizi öğrenin! Geleneksel ve online dünyada markanızı konumlandırmanıza ve sağlam adımlarla ilerlemenize yardımcı oluyoruz…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, marka yönetim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
marka yönetimi danışmanlığı

Stratejinizi Konuşalım

İhtiyaçlarınıza uygun marka yönetim danışmanlığı stratejinizi belirleyelim, markanıza özel gelişmiş çözümler sunalım!

Marka Danışmanınızla Görüşün »
marka yönetimi danışmanı

Markanızı Büyütün!

Ekibinizi, ürünlerinizi, satış ve pazarlama yöntemlerinizi geliştirin, markanızı hızla hayal ettiğiniz konuma ulaştırın.

Bize Ulaşın »

Satışlarınızı İkiye Katlayın!

Pazarlama yöntemlerinize ve marka vizyonunuza karar verin, etkili stratejilerle satışlarınızı kısa sürede arttırın…

Müşteri Yorumları

Markanızın Bakış Açısını Değiştirin!

Markanızın sizi daha iyi yansıtmasını ve başarılı işler yapmayı mı istiyorsunuz?

İşin Uzmanından Destek Alın!

Özel marka yönetim danışmanlığı hizmetinden yararlanarak firmanızı geliştirin ve yenileyin.

Firmanızı Başarıyla Yönetin…

Üretimden pazarlamaya kadar her aşamada başarılı olmanın avantajlarını yaşayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Marka yönetim danışmanlığı fiyatları; danışmanlık süresine ve kapsamına, talep halinde web sitesi ve e-ticaret çalışmalarına, online reklamcılık hizmetine, yönetimi yapılacak sosyal medya platformlarına, fotoğraf ve video çekim taleplerine, ekstra beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Marka yönetim danışmanlığı fiyatları için ekibimizle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Marka yönetim danışmanlığı markanızın sektördeki yerini belirleyerek doğru ve yanlış çalışmalarını tespit etmeyi, pazarlama faaliyetlerini geliştirmeyi, kurumsal kimliğini doğru yapılandırmayı sağlar. İyi bir ekip kurmak, yeni ürün geliştirmek, sektördeki gelişmeleri takip ederek firmaya uyarlamak, dijital stratejileri belirlemek için uzman bir danışmana ihtiyaç vardır.

Marka yönetim danışmanlığı, ihtiyaç duyduğunuz kadar hatta markanız var olduğu sürece almanız gereken bir hizmettir. Pazarlama ve tanıtım hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için profesyonel bir ekiple ilerlemeniz önemlidir. Bu nedenle en az 6 ay ile 1 yıl kadar marka yönetim danışmanlığı hizmeti almalısınız.

Marka Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Marka Yönetim Danışmanlığı Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Marka yönetim danışmanlığı hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98