Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-ticaret

Sanal Vitrininizi Birlikte Tasarlayalım…

Ürünlerinizi geleneksel satış yöntemleriyle pazarlamaktan daha fazlasını yapın! İşinizi e-ticarete taşımanın şimdi tam zamanı…

Ultra hız ve sınırsız web alanına sahip, farklı ödeme ve kargo entegrasyonları yapılabilen, kolay kullanıcı paneli sayesinde tek tıkla toplu ürün güncelleyebileceğiniz, kısacası tam kapsamlı bir e-ticaret sitesini size özel tasarım ve teknik detaylarla hazırlıyoruz! Kullanıcı deneyimini iyileştiren, işletme sürecinizi kolaylaştıran bir sistem kuruyoruz…

Gelişmiş altyapı, esnek modüller, mobil ve SEO uyumlu içerik ve tasarımlar ve daha fazlasıyla tanışın, satışlarınızı arttırmanın ve operasyonel yüklerinizi hafifletmenin tadını çıkarın!

e ticaret

İnternet Mağazanıza Kurumsal Dokunuşlar…

e ticaret yazılımı

Size Özel Tasarım ve Yazılım

Hayalini kurduğunuz e-ticaret sitenizi ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik, özgün ve kullanışlı, alanında uzman yazılımcılarımızla birlikte tasarlıyoruz…

İlk olarak e-ticaret hedeflerinizi öğreniyor, var olan web siteniz ya da yeni tasarım hakkında detaylı bir analiz yapıyoruz. Sektörünüze uygun konsept temalar hazırlıyor, ürün sayfalarınızın görünümünü planlıyor, pazarlama ve satın alma süreçlerinde gerekli entegrasyonları belirliyoruz. Ürün eklemeden fatura oluşturmaya, sepetten kargoya kadar tam kapsamlı, sade ve anlaşılır, kurumsal kimliğinizi yansıtacak e-ticaret projeleri hazırlıyoruz.

E-ticaret sitenizi özenle kuruyor, geliştirmeye uygun bir altyapıyla hayata geçiriyoruz. Teknik detayların yanında estetik ve modern olmasına da dikkat ediyoruz!

Entegrasyon Altyapısı

Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir e-ticaret sitesi hayal edin! İşlevsel modüllerle e-ticaret yönetimini sizin yerinize web siteniz yapacak!

Ödeme entegrasyonundan kargo ve pazaryeri entegrasyonlarına, muhasebe sistemlerinden SMS sistemi kurulumlarına kadar e-ticaret mağazanızın ihtiyaçlarını düşünüyor; web sitenizin yüzlerce entegre modül ile sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Çeşitlendirebileceğiniz ödeme yöntemleri, hazırlayabileceğiniz fatura şablonlarıyla e-ticaretiniz tamamen size özel olacak!

Şekillendirilebilir ve geliştirilebilir yazılım altyapımız ve alanında uzman ekibimizle organizasyonunuzun kusursuz olmasını destekliyoruz.

e ticaret paketleri
e ticaret paketi

Kullanışlı İçerik Yönetim Paneli

Kullanıcı dostu yönetim paneli ile e-ticaret sitenizi istediğiniz gibi şekillendirin, sayfalarınızı değiştirin, içeriklerinizi geliştirin!

Web sitenizi herhangi bir kısıtlama olmadan yönetebileceğiniz esnek yazılımlar hazırlayarak sınırsız içerik, ürün, kategori, varyasyon, filtre, fotoğraf ve marka ekleme avantajı sunuyoruz. Tek tuşla toplu ürün güncelleyebilir, hediye çeki hazırlayabilir, siparişleri düzenleyebilir, dilediğiniz gibi sayfalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Pratik kontrol panelleri geliştirerek zamandan tasarruf etmenizi, kendi sitenizi rahatça şekillendirebileceğiniz modüler bir sisteme kavuşmanızı sağlıyoruz…

Gelişmiş Ürün ve Sipariş Yönetimi

Sizi boşa vakit harcamaktan kurtaracak, sipariş ve sevkiyat süreçlerinizi hızlandıracak çözümlerimiz var!

Web Home’un gelişmiş e-ticaret yapısı sayesinde ürünlerinizin stoklarını hızla değiştirebilir, XML veya Excel dosya aktarımıyla toplu ürün güncelleyebilir, siparişlerin içeriğini düzenleyebilir, üyelikleri yönetebilirsiniz. E-fatura kesme, benzer ürün tanımlama, kargo durumu değiştirme, siparişi SMS ile doğrulama ve dahası e-ticaret sitenizle kavuşacağınız ayrıcalıklarınız olacak.

Markanızın daha hızlı büyümesi ve satışlarınızın profesyonel süreçlerle gerçekleşmesi için e-ticaretinizi kurumsallaştırıyoruz…

e ticaret sitesi
e ticaret siteleri

%100 SEO Uyumlu Altyapı

Arama motoru kriterlerine uygun standartlarda geliştirdiğimiz e-ticaret siteniz rakiplerinin arasından hızla sıyrılacak!

E-ticaret yazılımlarımızın tamamında SEO dostu kodlama yapıyor, internetteki görünürlüğünüzü arttıracak ve hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi sağlayacak kaliteli bir e-ticaret sitesi hazırlıyoruz. Web sitenizin hızlı açılmasını ve sayfaların kullanıcıya en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak yöntemler kullanıyoruz.

Ürünlerinizin içeriklerini en çok aranan kelimelerle hazırlıyor, organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Yüksek kullanıcı deneyimi sunması için yazılımlarımızı her daim geliştiriyoruz…

Responsive Tasarım

Farklı ekran boyutlarına ve çalışma sistemlerine sahip telefon ve tabletlerde kusursuz görüntülenen, %100 mobil uyumlu e-ticaret siteleri tasarlıyoruz!

Responsive kodlama ve yüksek tasarım standartlarımızla e-ticaret sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlıyor; görsel boyutlarından içerik yerleşimlerine, mobil menü tasarımından arama butonu ve iletişim seçeneklerine kadar tüm bileşenlerinin cep telefonlarına uyumlu olmasına dikkat ediyoruz...

Türkiye nüfusunun %85’inin mobil internet kullanıcısı olduğunu biliyor musunuz? Müşterilerinizin alışverişlerini pratik ve güvenli yapabilecekleri e-ticaret yazılımlarına geçmenin tam sırası…

e ticaret
e ticaret firması

Çoklu Dil Desteği

Farklı ülkelere hizmet veriyor ve daha ulaşılabilir olmak istiyorsanız çok dilli e-ticaret altyapımız sayesinde dünyaya açılacaksınız.

Hazırladığımız tüm yazılımlar için İngilizceden Rusçaya, Çinceden Almancaya, Fransızcadan İtalyancaya kadar tüm dünya dillerini destekleyen bir kodlama sistemimiz var. Dilediğiniz dili aktifleştirerek kullanmaya başlayabilir, içeriklerinizi tercih ettiğiniz dilde düzenleyebilirsiniz. Hatta çoklu para birimi seçeneği sayesinde ürün fiyatlarınızı ülkelere göre değiştirebilirsiniz.

E-ihracat ayrıcalığıyla web sitenizi globale taşımak ve farklı ülkelere hizmet vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

E-ticaret Siteleriniz İçin Başka Neler Sunuyoruz? – İhtiyaçlarınıza Göre Şekillendiriyoruz!

E-ticaret yazılımlarımızda sınır tanımıyor, markanızın ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri kodluyoruz! Ödeme ve kargo entegrasyonlarından günlük yedeklemeye, Whatsapp sipariş sisteminden toplu SMS gönderimine kadar ayrıcalıklı e-ticaret çözümleri sağlıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi farklı satış platformlarında pazarlamanızı sağlıyoruz.

Ödeme Entegrasyonu

Ödeme Entegrasyonu

Tüm bankaların sanal posları ile Paytr, İyizico gibi birçok ödeme altyapısı ile alışverişlerinizi güvenilir hale getiriyoruz.

Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

Müşterilerinizin alışveriş deneyimini arttıracak, alışverişlerinin durumunu sorgulayabilecekleri altyapı kullanıyoruz.

SMS Entegrasyonu

SMS Entegrasyonu

Müşterilerinize özel ya da toplu SMS göndermeniz için en popüler GSM operatörlerinin entegrasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Canlı Sohbet Yazılımları

Canlı Sohbet Yazılımları

Ziyaretçilerinizle anlık iletişim kurabileceğiniz canlı sohbet ve sipariş destek yazılımlarını e-ticaret sitenize ekliyoruz.

Google Servisleri Kurulumu

Google Servisleri Kurulumu

Google Merchant, Facebook Dönüşüm Api ve Analytics entegrasyonlarını yaparak e-ticaretinizi gözlemlemenize yardım ediyoruz.

Ultra Güvenlik

Ultra Güvenlik

E-ticaret sitenizin kimliğini doğrulayan, ziyaretçilerinizin güvenli şekilde alışveriş yapmasını sağlayacak SSL sertifikanızı oluşturuyoruz.

Maksimum Pagespeed Değerleri

Maksimum Pagespeed Değerleri

Web sayfalarınızı masaüstünde %100 mobilde %95 ile 99 arası sayfa açılma hızı değerlerine ulaştırıyoruz.

Otomasyon ve Pazarlama

Otomasyon ve Pazarlama

Instagram ve Facebook üzerinden üye olma, sosyal medyada ürün paylaşımı ve Whatsapp sipariş modülü oluşturuyoruz.

Günlük Yedekleme

Günlük Yedekleme

Verilerinizin kaybolmaması için sunucumuzda web sitenizin tamamının günlük yedeklerini alıyoruz.

Teknik Destek ve Eğitim

Teknik Destek ve Eğitim

İhtiyaç duyduğunuz her an web yazılımınızın panel kullanımı, içerik ve görsel girişi gibi konularda destek oluyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Web yazılımınızın güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Kalıpların Dışına Çıkmanızı Sağlıyoruz! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Kurumsal Fotoğraf ve Videolarınızı Kullanmanın Avantajını Yaşayın!

E-ticaret sitelerinize özel ürün fotoğraf çekimleri ve tanıtım videoları hazırlıyoruz. Ayrıca logonuzu baştan tasarlıyor, kurumsal kimlik çalışmalarınızı da yürütüyoruz. Siz de satışlarınızı arttıracak dijital çözümler arıyorsanız 360 derece ürün fotoğrafları ve videolar çektirin, estetik ve büyüleyici web sayfalarına sahip olun!

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Web Sitenizi Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Ne kadar iyi bir e-ticaret sitesine sahip olursanız olun tanıtım ve reklam yapmadığınızda markanızı büyütmeniz çok zor. Arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak SEO çalışmalarına, satışlarınızı arttıracak Google Ads reklamlarına, potansiyelinize ulaştıracak sosyal medya paylaşımlarına ihtiyacınız var! Bunların hepsi ise Web Home çatısı altında…

Dijital Dünyada Yer Almak İsteyenlere Özel Web Home Ayrıcalıkları – E-ticaret Sitenizi Nasıl Yapıyoruz?

Profesyonel yazılım ve tasarım uzmanlarımız, alanında deneyimli içerik editörlerimiz, fotoğrafçı ekibimiz ve dijital pazarlama uzmanlarımızla tamamen size özel e-ticaret çözümleri sunarak modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün ve kullanıcı dostu e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

İlk olarak beklenti ve taleplerinizi öğreniyor, ihtiyaç analizi yaparak sizin için en faydalı olacak tasarım ve yazılım sistemlerini belirliyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

E-ticaret yazılım stratejilerimizi, görsel, grafik, içerik ve tanıtım hedeflerimizi belirleyerek menü ve iş planımızı oluşturuyoruz.

Canlı Demo İnceleme

Etkileyici, modern ve kullanışlı bir e-ticaret tasarımı çalışmasına imza atarak yayına almadan önce sizin beğeninize sunuyoruz.

e ticaret yazılımı

Revize ve Düzenleme

Kullanışlılık, tasarım ve içerik açısından talep ettiğiniz düzeltmeleri ve değişiklikleri yaparak sitenizi son haline kavuşturuyoruz.

Nihai Yayın

Sağlam bir altyapı, işlevsel bir yönetim paneli, kullanıcı dostu sayfalar ve güvenli entegrasyonlarla e-ticaret sitenizi teslim ediyoruz.

Destek ve Geliştirme

E-ticaret hizmetimizden sonra sisteminizin güncel kalmasını sağlayacak içerik, görsel ve tanıtım çalışmalarını yapıyoruz.

Online Mağazanızın Satışlarını Arttırmaya Ne Dersiniz? Kurumsal Partneriniz Web Home ile Tanışın!

Ziyaretçilerinizin güvenle alışveriş yapabildikleri hem mobilde hem masaüstü bilgisayarlarda rahatça kullanılabilen, sorunsuz ve hızlı çalışan bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ve gelişmiş e-ticaret sistemimizle sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz! Gelin, e-ticaret sitenizi planlayalım…

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, e-ticaret hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
e ticaret paketleri

E-ticaret Sitenizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik e-ticaret yazılımını birlikte seçelim, firmanıza özel kurumsal çözümler sunalım!

Yazılım Danışmanınızla Görüşün »
e ticaret paketi

Sanal Mağazanızı Açın

Kolay kullanılan, güncel ve geliştirilmeye müsait e-ticaret yazılımlarımızla rakiplerinizden sıyrılın, dijital mağazanızı kurun.

Bize Ulaşın »

Satışlarınızı Arttırın!

Yüksek kullanıcı deneyimi, kolay alışveriş adımları ve güvenilir hizmetlerle satışlarınızı arttırmanın ve markanızı büyütmenin tadını çıkarın!

Müşteri Yorumları

Müşterilerinizin Güvenle Alışveriş Yapmasını İster misiniz?

Firmanıza özel bir e-ticaret yazılımına sahip olarak müşterilerinize güvenli bir alışveriş deneyimi sunun.

E-ticaret Sitenizi Hemen Yaptırın!

Size özel tasarım ve kullanım özellikleriyle e-ticaret sitenizi vakit kaybetmeden yaptırın.

Potansiyelinizi Katlayın!

Kolay alışveriş yapılan, güvenli, interaktif ve geliştirilebilen bir yazılım altyapısına kavuşun!

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret fiyatları; e-ticaret yazılımınızın özel ya da paket yazılım olup olmayacağına, entegrasyonda istenen özelliklere, web tasarımda kullanılacak sayfa sayısına, içerik uzunluklarına ve ekstra hizmet taleplerine göre belirlenmektedir.

Web Home olarak E-ticaret hizmeti kapsamında; firmaya özel tasarım, ödeme entegrasyonu, kargo entegrasyonu, muhasebe entegrasyonu, pazaryeri entegrasyonu, canlı sohbet sistemleri, SMS ve mail modülü, fatura modülü, sınırsız ürün ve kategori ekleme, eğitim ve teknik destek gibi hizmetler sunuyoruz.

Günümüzde internet alışverişlerinin hızla arttığı düşünüldüğünde sanal mağazası olmayanların rakiplerinden geri kaldığını söylemek mümkün. Eğer satış kanallarınızı genişletmek ve daha çok kazanç sağlayarak büyümek isteyen bir markaysanız mutlaka e-ticaret siteniz olmalı. Potansiyel kitlenize daha hızlı ulaşabileceğiniz bu platformlar sayesinde hem ürün satış sürecini hızlandırır hem de kendinizi daha iyi tanıtırsınız. E-ticaret sitelerinin sahip olduğu sipariş, ödeme ve kargo gibi sistemlerle de satın alma ve sevkiyat süreçlerinizi de hızlandırmış olursunuz.

E-ticaret Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

E-ticaret Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Tasarımı devam eden ya da tamamlanmış e-ticaret projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98