Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Daha Çok Kişiye Ulaşın, Daha Çok Kazanın…

Facebook ve Instagram reklamları, küresel dijital reklam harcamalarının %20’sini oluşturuyor. Bu büyük hacmi markanızı için kullanarak online kitlenize ulaşmaya ne dersiniz?

Sosyal medya reklamcılığında uzman ekibimiz ile markanızın hedeflerine ve kitlesine özel, sektöre ve rekabete uygun online reklam süreçlerinizi yönetiyoruz. Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter gibi birçok sosyal medya platformu için reklamlarınızın stratejilerini oluşturuyor, yaratıcı içerik ve görseller hazırlıyor, doğru bütçelerle en çok etkileşim alacağınız kitleye ulaştırıyoruz. Paylaşım, beğeni ve yorum gibi eylemleri arttırarak dijital dünyanın avantajlarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Markanızın değerlenmesi ve bilinmesi, daha çok kişiye ulaşması ve satışlarınızın artması amacınızsa sosyal medya reklamlarıyla tanışmanızın tam zamanı…

sosyal medya reklam yönetimi

Hesaplarınızın Etkileşim Gücünü Arttırın!

sosyal medya reklam

Hesap Analizi ve Kurulumu

Sosyal medya reklam stratejinizi oluşturmadan önce hesaplarınızı analiz ediyor, gerekli platformlarda yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya reklam yönetiminin başarıya ulaşabilmesi için ilk olarak hesaplarınızın kurumsal bir kimlik kazanmasını sağlıyor, ardından Meta Business Suite, Instagram Reklam Yöneticisi, Youtube Reklam ve diğer sosyal medya reklam ayarlarınızı yapıyoruz. Bu güne kadar yaptığınız reklamları analiz ederek hatalarınızı ve eksiklerinizi tespit ediyoruz.

Hedefleriniz doğrultusunda etkili bir kampanya yönetimi yapabilmek için sizi iyi tanımamız şart. İlk adımlarımızı sağlam atıyoruz…

Reklam Stratejisi ve Bütçe Planlama

Her sosyal medya platformunun özellikleri farklıdır. Kampanya kurgunuzu hazırlarken sizin için en karlı platformların belirleyerek işe başlıyoruz!

Rekabete ayak uydurabilmeniz için reklam stratejinizi cinsiyetten yaş grubuna, coğrafi konumdan ilgi alanlarına kadar farklı hedeflemelere ayırıyor, tutarlı ve kaliteli trafik çekmek için çok fazla strateji geliştiriyoruz. Rakiplerinizi ve hedef kitlenizin hangi platformlarda aktif olduklarını inceliyor, rastgele değil ayakları yere basan bir bütçe planlaması yapıyoruz.

Kampanyanızın tasarruflu bir bütçeyle maksimum verim alması için alanında uzman ekibimizle etkili ve net bir yol haritası çiziyoruz.

sosyal medya reklamları
sosyal medya reklam verme

Reklam Tasarımları ve Metinleri

Reklamlarınızın gücünü arttıracak özgün sloganlar ve ilgi çekici görsellerle potansiyel kitlenizi etkilemenizi sağlıyoruz!

Daha çok etkileşim, yeni beğeni ve takipçi kazanmanız; internet kullanıcılarının markanıza olan ilgisini arttırarak ürün ve hizmet satışına yönlendirebilmeniz için grafik tasarımlar, animasyonlar, bannerlar, videolar ve storyler hazırlıyoruz. Reklam metinlerinizi markanızın kalitesi ve faydası vurgularıyla birlikte indirim ve kampanya gibi satın alma aktivitelerine yönlendirici şekilde oluşturuyoruz.

Doğru adımlar yüksek kar getiren reklamların anahtarıdır! Kelimeleri ve görselliği yerinde kullanarak markanızın hedeflerini gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Facebook, Instagram, YouTube, Twitter ve Linkedin kampanyalarınızı hedefleriniz doğrultusunda etkili bir şekilde, alanında uzman ekibimizle yönetiyoruz!

Tüm stratejilerimizi hayata geçirerek size maliyetinden daha fazla kazanç sağlayacak sosyal medya kampanyalarını yayına alıyor, paylaşımlarınıza etkileşim kazandırıyor, hizmet ve ürünlerinizin satışını arttırıyoruz. Sadık müşteri kazanma ve marka bilinirliği amaçlarımızı gerçekleştiriyoruz. Görsel yerleşimi, reklam sloganı ve yönlendirmelerin seçimi, bütçe takibi ve düzenli gözlem ile reklam gelirlerinizi maksimize etmeye odaklanıyoruz.

Profesyonel bir sosyal medya reklam yönetimi sayesinde markanızı dijital dünyanın söz sahibi isimlerinden biri haline getiriyoruz.

sosyal medya reklam ajansları
sosyal medya reklam ücretleri

Ölçüm ve Optimizasyon

Kampanyalarınızın uzun vadeli başarısı için reklam verilerinizi düzenli olarak raporluyor, ölçümlere göre optimize ediyoruz!

Süreci daima kontrol altında tutarak reklamların performanslarını ölçerek hedeflerimize ne kadar ulaştığımızı, hangi reklam modellerinin daha çok ilgi çektiğini ve dönüşüm sağladığını inceliyoruz. Olası ters giden reklamlara hızlı şekilde müdahale ederek bütçenizi boşa harcamıyor, en yüksek tıklama ve satış değerlerine ulaşan reklam modellerini geliştirmeye devam ediyoruz.

Sosyal medya reklamlarınızdan maksimum verim almanız ve ilgi gören bir marka olmanız için tüm enerjimizi sarf ediyoruz…

Daha Neler Var? Sosyal Medya Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Potansiyel müşterilerinizi tanımak, onları anlamak ve satışa yönlendirmek için sosyal medya reklam yönetimine ihtiyacınız var. Markanızın değerini yükseltmek ve sosyal medyadaki hedeflerinizi gerçekleştirmek için farklı hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz…

Hesap Yönetimi

Hesap Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızın kurumsal yönetimlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Paylaşım Takvimi

Paylaşım Takvimi

İhtiyaçlarınıza yönelik haftalık, aylık ve 3 aylık periyodlarla paylaşım takviminizi, içerik ve görsellerini oluşturuyoruz.

Takipçi Arttırma

Takipçi Arttırma

Bilinirliğinizi arttıracak ve hesaplarınıza organik takipçi kazandıracak stratejik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz.

Influencer Marketing

Influencer Marketing

Sosyal medyada yüksek takipçi sayısı olan, kitleleri etkileme gücü olan popüler isimlerle işbirliği yaparak sizi tanıtıyoruz.

Post ve Story Tasarımı

Post ve Story Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız özel gün, bayram ve kurumsal paylaşım tasarımları ile storylerinizi hazırlıyoruz.

Remarketing Kurulumu

Remarketing Kurulumu

Daha önce web sitenizi ziyaret eden internet kullanıcılarına sosyal medya platformlarında sizin reklamlarınızı gösteriyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Sosyal medya hesaplarını doğru yönetmek isteyen kişi ve firmalara özel sosyal medya eğitimleri veriyor, danışmanlık yapıyoruz.

Güncelleme ve Geliştirme

Güncelleme ve Geliştirme

Hesaplarınızın güncel kalması için tasarımdan içeriğe, fotoğraftan videoya kadar çağı yakalayacak çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medya Görsellik Demektir! Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Güçlü Bir Sosyal Medya Yönetimi Yapın…

Etkisiz fotoğraflar, yanlış paylaşım görselleri ya da basit videolar… Markanızı büyütmesini beklediğiniz tüm çabalarınız aksine imajınızı zedeleyebilir! Web Home olarak sizlere profesyonel fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve reklam hizmetleri veriyoruz. Gelin, detayları konuşalım!

Şimdi Tüketiciyle Buluşma Zamanı! Markanızı Binlerce İnsana Ulaştıracak Dijital Pazarlama Danışmanlığı!

Sosyal medya reklamlarınız binlerce kişiye ulaşıyor olabilir ancak kalitesiz bir web sitesi ile ne kadar güven oluşturabilirsiniz? Satışlarınız ne ölçüde artar? Güvenilir ve güncel bir web sitesine, arama motorlarında sizi ilk sayfaya taşıyacak Google Ads ve SEO çalışmalarına ihtiyacınız var!

Reklamlarınız Binlerce Kişiye Ulaşsın! – Sosyal Medya Reklam Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?

Deneyimli sosyal medya uzmanları, grafik tasarımcılar, içerik editörleri ve fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle sosyal medya reklam çalışmalarınızı başarıyla yürütüyoruz. Hesaplarınızı baştan yaratıyor, ihtiyacınıza özel pazarlama ve kampanya çözümleri sunarak fark edilmenizi ve satışlarınızı yükseltmenizi sağlıyoruz!

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Sosyal medya reklamlarından yüksek verim almak için beklenti ve hedeflerinizi öğreniyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz.

Yol Haritası ve Planlama

Sosyal medya kampanya stratejilerimizi, reklam hedeflerimizi, ulaşmak istediğimiz kitleyi belirleyerek iş planımızı oluşturuyoruz.

İçerik ve Görsel Çalışmaları

Etkileşimi arttıracak, harekete geçirici kampanya metinleri ile dikkat çekici görseller ve video içerikler hazırlıyoruz.

sosyal medya reklam

Kampanya Yayınlama

Doğru zamanda ve doğru mecralarda, potansiyel kitlenizi etkileyecek sosyal medya kampanyalarınızı yayınlıyoruz.

Canlı İzleme ve Analiz

Çalışmalarımızın verimliliğini ve performansını gözlemliyor, kanıtlanabilir verilerle sizlere sunarak sonucu görmenizi sağlıyoruz.

Reklam Optimizasyonu

Dönüşüm optimizasyonunu arttırmak için reklamlarımızı revize ediyor, başarıyı sürdürülebilir kılıyoruz.

Sosyal Medyayı Daha Güçlü ve Etkili Kullanmak İstiyorsanız, Gelin Tanışalım!

Sosyal medya kampanyalarınız sayesinde markanızı daha hızlı büyütebileceğinizi biliyor musunuz? Alanında uzman kadromuzla hesaplarınızı optimize ediyor, reklamlarınıza özel bütçe ve stratejilerle ilerleyerek etkileşimi arttırıyoruz!

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, sosyal medya reklam hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
sosyal medya reklam

Stratejinizi Konuşalım

Sosyal medya reklam yönetiminde yapacaklarımızı konuşalım, size özel sosyal medya çalışmalarımızı detaylı bir şekilde öğrenin.

Sosyal Medya Danışmanınızla Görüşün »
sosyal medya reklamları

Reklam Gücünüz Artsın

Sosyal medya reklamlarıyla hedef kitlenizin dikkatini çekin, web site ziyaretçi sayınızı yükselterek potansiyelinizi arttırın.

Bize Ulaşın »

Satın Almaya Yönlendirin!

Stratejik sosyal medya reklam yönetimi sayesinde kitlenizin satın alma kararlarını etkileyin, karınızı en kısa sürede katlayın…

Müşteri Yorumları

Bilinirlik Sizin İçin Önemli mi?

Sosyal medya hesaplarınızın daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız ilk adımı atın.

Sosyal Medya Reklamcılığı Tam Size Göre!

Reklam yönetimini işin uzmanına bırakın, paylaşımlarınızın etkisini gözlemleyin.

Markanızı Herkes Duyacak!

Yüksek beğeni ve hızlı takipçi artışıyla sosyal medyada adınızdan söz ettirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya reklam yönetimi fiyatları; kaç adet hesabın yönetileceğine, kurulumu yapılacak sosyal medya hesap sayısına, gerekli olacak tasarımlara, fotoğraf ve video çekimlerine, ekstra beklenti ve taleplere göre belirlenmektedir. Sosyal medya yönetimi paketleri arasından size uygun olanı seçerek hizmet kapsamını ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Milyarlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarının olduğu düşünüldüğünde ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen markalar için sosyal medya reklam yönetiminin önemi büyüktür. Sosyal medya hesabının etkileşim gücünü artırmak, sosyal medyadan ürün ve hizmet satışını arttırmak markanın görünürlüğünü artırmak, daha geniş kesimlere kısa sürede ulaşmak sosyal medya reklam yönetiminin önemi ve avantajlarındandır.

Sosyal medya aracılığıyla daha çok kitleye ulaşmak ve satış rakamlarını yükseltmek isteyen markalar ve kişisel girişimciler başta olmak üzere sosyal medyada büyüme hedefi olan herkesin sosyal medya reklam hizmetini alması gerekir. Web sitelerindeki satış trafiğini arttırmak isteyen e-ticaret firmaları mutlaka sosyal medya reklamlarından yararlanmalıdır.

Sosyal Medya Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Sosyal Medya Reklam Projelerimizi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medya reklam yönetimi hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98