Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tescil Hizmetleri

Markanızı ve Fikirlerinizi Koruma Altına Alın!

Markanızın tüm yasal haklarına sahip olmak, kimliğini ve değerini korumak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Alanında uzman danışmanlarımızla marka, patent, endüstriyel tasarım ve faydalı model tescili ihtiyaçlarınıza özel ön araştırma, analiz, başvuru dosyası hazırlama, takip ve gerekli hallerde itiraz süreçlerini sizin adınıza yönetiyor; eksiksiz ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Marka hakkı ihlallerinin, fikir ve buluş hırsızlıklarının önüne geçiyor, olası maddi ve manevi zararları önlüyoruz.

Marka isminizin ya da logonuzun, insanlığa faydası olacak buluşunuzun ya da yıllarca emek harcayarak ürettiğiniz ürünün elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız tescil işlemlerinizi vakit kaybetmeden yaptırın!

tescil

Marka Vekillerimizle Güvenilir ve Hızlı Süreç Yönetimi

marka tescil

Marka Tescil

Güvendiğiniz bir markanız var ancak henüz tescil ettirmediniz mi? Rakiplerinizin bu durumu öğrenmesini istemezsiniz değil mi?

Uzun yıllar emek harcayarak büyüttüğünüz markanızın isim, logo, unvan gibi haklarına sahip olmanız için araştırma etabından evrak düzenlemeye, başvurudan itiraz süreçlerine kadar tam kapsamlı bir danışmanlık sunarak stratejik, hızlı, net ve doğru yönlendirmeler ile sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Markanızı sektörde konumlandırmanıza ve sağlam adımlarla ilerlemenize destek oluyoruz.

Bireysel başvurularla harcayacağınız zaman ve işgücünden tasarruf ederek profesyonel kadromuz ve bilgi birikimimizle marka tescilinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Patent Tescil

Buluşunuzu korumak ve tüm haklarına sahip olmak için patent tescili yaptırmayı ihmal etmeyin!

Buluşun yenilik kriterlerine uygunluğunu ve sanayiye uygulanabilirliğini sorguluyor, bildirim ve başvuru formunu hazırlayarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurumuzu gerçekleştiriyoruz. İzleme ve itiraz süreçlerinin takibini yaparak patent tescilini başarılı şekilde noktalıyoruz. Ayrıca patent devri ya da yenileme, adres, unvan ve tür değişikliği işlemleri gibi ihtiyaçlarınız için de çözüm üretiyoruz.

Haberiniz olmadan buluşunuzun üretilmesi, satılması ya da ithal edilmesi patent tescili ile artık mümkün değil!

patent tescil
endüstriyel tasarım tescili

Endüstriyel Tasarım Tescili

Endüstriyel tasarımlarınızı fikri ve mülkiyet hakları bakımında koruma altına alarak markanıza değer kazandırmaya ne dersiniz?

Yenilikçi, pratik ve üretime uygun biçimde hazırladığınız tasarımların kullanma, üretimini yapma, çoğaltma ya da devretme gibi haklarının tamamı sizde olsun istiyorsanız endüstriyel tasarım tescili yaptırmanız şart! Alanında uzman kadromuzla rekabetin, pazarlamanın ve tanıtımın yoğun yaşandığı ticari dünyada büyük bir özveriyle ortaya koyduğunuz tasarımları koruyoruz.

Endüstriyel tasarım tescili işlemlerinizi gerçekleştirerek izinsiz piyasaya sunulmasını ve ticari amaçlarla kullanımını önlüyoruz. Ekibimizden bilgi almak isterseniz bir telefon uzağınızdayız…

Faydalı Model Tescili

Sanayiye uygulanabilen buluşlarınız için koruma sağlayacak sınai mülkiyet haklarınızı vekiliniz olarak gerçekleştiriyoruz!

Buluş basamağının aranmadığı, “yenilik” ve “sanayiye uygulanabilirlik” kriterlerini sağlayan teknik çözümlere verilen faydalı model tescil belgesini almak isteyen firmalara özel danışmanlık yapıyoruz. Daha kısa sürede tescil edilen ve maliyeti düşük olan faydalı model tescil başvurularını alanında deneyimli ekibimizle birlikte yaparak buluşlarınızın tüm haklarını almanızı sağlıyoruz.

Buluşunuzun 3.kişilerce çalınmasını önlemek, sanayi ve üretim fikri olarak kullanabilmek için faydalı model tescilini ihmal etmeyin…

faydalı model tescili

Daha Neler Var? Kurumsal ve Kişisel Tescil İhtiyaçlarınız İçin Her Zaman Yanınızdayız!

Kurumsal kimliğinizin tamamlayıcısı isim ve semboller için marka tescili ile üretim hacminizi genişletecek ve markanıza değer katacak endüstriyel tasarım tecilleri başta olmak üzere tüm tescil ihtiyaçlarınız için vekilliğinizi yapıyoruz. Size özel çözümlerle süreci hızlandırıyoruz…

Marka Vekilliği

Marka Vekilliği

Markanızın tescil işlemleri süresince ve sonrasında vekilliğini yaparak yasal ihtiyaçlarınıza özel süreç yönetimi gerçekleştiriyoruz.

Marka Devri ve Yenileme

Marka Devri ve Yenileme

Tescilli markanızın başka bir şahsa veya tüzel kişiliğe devri ile ürün ve hizmet kodlarının yenilenme işlemlerini yapıyoruz.

Patent Devri ve Yenileme

Patent Devri ve Yenileme

Devretmek istediğiniz patentinizin yasal devir işlemleri ile yenilenme süreçlerindeki prosedürleri sizin adınıza tamamlıyoruz.

Yurt Dışı Marka Tescil

Yurt Dışı Marka Tescil

Yurt dışında marka tescili yaptırmak isteyen firmalar için bulundukları ülkenin tescil kriterlerine uygun danışmanlık yapıyoruz.

Marka İzleme

Marka İzleme

TPMK tarafından ilan edilen marka tescil başvurularını izleyerek markanız ve diğer markalar arasındaki benzerliği inceliyoruz.

Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlığı

Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlığı

Varlıklarınızın fikri mülkiyet haklarının korunması için portföy yönetimi, araştırma, takip ve tescil süreçlerini yönetiyoruz.

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı

Marka kurma ve konumlandırma ile marka yönetimi ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle sizlere danışmanlık yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın logo, kartvizit ve diğer kurumsal kimlik tasarımlarını deneyimli grafik tasarım uzmanlarımızla oluşturuyoruz.

Markanızı Tescil Ettirdiniz, Peki Onu Tanıtmadan Büyüyebilir misiniz? Tam Kapsamlı Tasarım Ajansı Web Home ile Dijital Dünyada Olun…

Yeni bir girişime adım attınız ya da mükemmel bir ürün tasarladınız. Onu tanıtmak için online dünyada olmanız şart! Web Home olarak sizlere kurumsal bir web tasarımı, kaliteli fotoğraf çekimleri ve reklam tanıtım hizmetleri veriyoruz. Markanıza etkili bir imaj kazandırıyoruz…

Markanızı Sağlam Temellerle İnşa Ediyoruz! – Tescil Sürecini Nasıl Yürütüyoruz?

Deneyimli marka vekillerimiz ve hukuk danışmanlarımızla birlikte tescil işlemlerinizi prosedürlere uygun şekilde gerçekleştiriyor, takibini yaparak ve itiraz süreçlerini yöneterek markanızın isim, patent, tasarım ve faydalı model tescilini kısa sürede edinmenizi sağlıyoruz. Tüm süreci profesyonel bir akışta yönetiyor, her adımı sizin yerinize düşünüyoruz!

Uygunluk Araştırması

Markanın, patentin ve tasarımların başvuru mevzuatına uygun olup olmadığının araştırmasını yapıyor, düzeltilmesi gereken noktaları belirliyoruz.

Belge ve Dosya Hazırlıkları

Başvuru için gereken belgeleri ve teknik dosyaları hazırlayarak eksiksiz bir şekilde Türkiye Marka Patent Kurumu’na ulaştırıyoruz.

Başvuru ve Takip

TPPK tarafından yayınlanacak bültenleri takip ederek marka benzerliği ve ret durumlarını yakından izleyerek süreci yönetiyoruz.

tescil hizmetleri

İtiraz ve Düzeltme

Belge ve raporlarımızda düzeltmeler yaparak marka tescil reddine itiraz işlemlerini gerçekleştiriyor ve sonucu takip ediyoruz.

Yasal Koruma

Marka, patent ve endüstriyel tasarım tescilini başarıyla tamamlayarak haklarınızın koruma altına alınmasını sağlıyoruz.

Hizmet Sonrası Destek

Tescil hizmetimiz sonrasında aklınıza takılan her soru ve sorun için deneyimli ekibimizle birlikte yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Markanızın Fikri, Ticari ve Üretim Haklarını Korumak İstiyorsanız Gelin Tanışalım!

Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak logo ve isimlerinizin tescili, üretim hacminizi genişletecek tasarım ve faydalı model tescilleri gibi ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmaya hazırız! Marka vekillerimizle tanışmak ve tescil işlemlerinizi başarılı bir ekiple yönetmek ister misiniz?

web home

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, marka ve patent tescil hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Alın »
tescil hizmetleri

Neler Yapacağımızı Konuşalım

Marka ve patent sürecinde atacağımız adımları, başvuru, itiraz ve marka koruma süreçlerini detaylı bir şekilde öğrenin.

Danışmanınızla Görüşün »
marka tescil

Haklarınızı Koruyun!

Logonuzu, adınızı, yaratıcı fikirlerinizi, yeni ürünlerinizi ve tüm üretim haklarınızı koruyarak geleceğinizi garanti altına alın.

Bize Ulaşın »

Markanızı Kurumsallaştırın!

Gönül rahatlığıyla markanızı sektörde tanıtın, pazarlama hacmini genişleterek yeni sektörlere açılın, büyümenin avantajlarını yaşayın!

Müşteri Yorumları

Markanızı Tescil Ettirin!

Markanızın iş ve pazarlama hacmini büyütmek mi istiyorsunuz?

Tüm Haklar Elinizde Olsun

İsminizden ürün tasarımlarınıza kadar tüm varlıklarınızı tescil ettirin.

Firmanızı Büyütün…

Daha çok tanıtım ve pazarlama yapın, markanızı duyurun…

Sıkça Sorulan Sorular

Tescil fiyatları; marka tescil, patent tescil, endüstriyel tasarım tescili ve faydalı model tescili gibi tescil işlemlerinden hangilerinin yapılacağına, güncel başvur ücretlerine ve hizmet kapsamına göre belirlenmektedir. Tescil fiyatları hakkında bilgi almak için marka vekillerimize ve danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Marka tescili başvurusunu şahıs olarak yapacak iseniz; TC kimlik fotokopisi, vekâletname, markanızın örneği (logo, işaret vb.) ve başvuru ücretinin ödendiğine dair dekont gerekmektedir. Tüzel kişi (Anonim veya Limited şirketi) olarak başvuru yapacak iseniz; vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi fotokopisi, markanızın örneği (logo, işaret vb.) ve başvuru ücretinin ödendiğine dair dekont gerekmektedir.

Patent için buluşun yeni olması gerekir yani 1 seneden daha az süredir kamuya sunulmuş olmalıdır. Sanayiye uygulanabilir olmalıdır yani farklı sanayi kollarında kullanılabilir özellikler içermelidir. Son olarak Konu uzmanlarının mevcut bilgileri ile ulaşamayacağı konumda yani buluş basamağında yer almalıdır.

Danışmanınıza Sorun

web home iletişim

Web Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Tescil hizmetimizden yararlanan markaları, yeni projelerimizi, kurumsal partnerlerimizle olan çalışmalarımızı, ekibimizi ve firmamızı yakından tanımak için bizi Instagram’dan takip edin!

Instagram Profil Fotoğrafı

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98