Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Golden Carpet’a E-Ticaret Sitesi Kurulumu ve SEO Çalışmaları Yaptık!

Golden Carpet İçin E-Ticaret Sitesi Kurduk!

Halı, paspas ve yolluk üretiminde sektörün önemli markalarından biri Golden Carpet için ürünlerini kullanıcılarla buluşturabilecekleri bir e-ticaret sitesi kurulumu yaptık. Aynı zamanda web site kurulumunu Google’ın algoritmalarına göre tasarlayarak SEO hizmeti verdik.

Golden Carpet Yüzünü Dijitale Döndü!

Google’ın arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkan Golden Carpet’a daha çok kişinin ulaşabilmesi için rakip ve anahtar kelime analizi yaptık. Çocuk odası halısı, yat halısı, otel halısı, logolu paspas ve kıvırcık paspas gibi kelimelerde kullanıcıların karşısına öncelikli olarak çıkmalarını sağladık.

Golden Carpet’a Verdiğimiz Hizmetler

E-ticaret sitesi kurmak istediği için Web Home’a ulaşan Golden Carpet, organik trafik çekerek daha çok kişiye ulaşıyor ve satışlarını her geçen gün biraz daha artırıyor… İşte Golden Carpet’a sunduğumuz hizmetler…

  • Web tasarım, 

  • Web yazılım,

  • SEO hizmeti,

  • Görsel destek,

  • Dijital pazarlama,

  • e-ticaret sitesi kurulumu,

  • İçerik yönetimi.

Siz de Web Home’a Güvenin! – Web Sitesi Tasarım ve SEO Danışmanlığı

Golden Carpet gibi sizler de web site kurulumu, SEO hizmeti, web danışmanlığı ve SEO danışmanlığı desteği almak isterseniz ekibimize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Web Home olarak sizlere her zaman destek vermeye hazırız.

Google’da ilk sıralarda çıkmak, hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız web tasarım ve SEO danışmanlığı gibi hizmetlerimizden yararlanmak için Web Home’u tercih edin…

İncelemek İçin: https://goldencarpet.com.tr/ 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98