Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Home’un Kurumsal ve Bireysel Eğitimlerini Biliyor musunuz?

Web Dünyasında Gelişim Göstermek İsteyenler İçin Faydalı Eğitimler

Web Home, SEO Akademi iş birliği yaparak bireysel ve kurumsal eğitimler sunmaktadır. Her biri alanında uzman eğitmenler tarafından verilen, mesleki yeterlilik kazandıran, sorulara yanıt bulduran, yetenekleri geliştiren, sırları açığa kavuşturan, kaliteli web eğitimlerimiz, kişiye özel planlanmaktadır. Şimdi dilerseniz kurumsal ve bireysel eğitimlerimizi detaylandıralım…

Web Home’un Kurumsal Eğitimleri – Ekip Olarak Gelişme Gösterin!

Firmalara özel olarak hazırlanan kurumsal eğitimler arama motorlarında ilk sıraya gelmek isteyen kuruluşlara özel bilgiler veriyor, web sitelerinin optimizasyonunu yapmak isteyenlere SEO kriterlerini öğretiyor, e-ticaret sitelerine yönelik özel çözümler sunuyor…

Kurumsal SEO Eğitimi

Kurumsal eğitim programlarından ilki olan SEO eğitiminde firmaların kendi web sitelerini optimize etmelerini sağlayacak, SEO firmalarını kontrol edebilecek bilgiye sahip olmalarını, analiz yapabilmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal E-ticaret SEO Eğitimi

Kurumsal şirket eğitimlerinden bir diğeri olan e-ticaret SEO eğitiminde kuruluşların sahip oldukları e-ticaret sitelerini nasıl yöneteceklerini ve SEO kriterlerine uyun bir şekilde nasıl optimizasyon yapacaklarını öğretiyoruz.

Kurumsal Sosyal Medya Eğitimi

Kurumsal eğitim programlarından bir diğeri, sosyal medya eğitiminde sosyal medya kanallarını kurumsal açıdan kullanma yöntemleri, hedef kitleye ulaştıracak kampanyalar oluşturmayı, marka ve topluluk yönetmeyi öğretiyoruz.

Kurumsal Adwords Eğitimi

Kurumsal gelişim eğitimlerinde sıkça tercih edilenlerden biri de Adwords eğitimi. Adwords eğitimi ile firmalara nasıl reklam verileceğini kavratıyor, kampanya yönetimini ve kullanıcı analizi yapmayı aşılıyoruz.

Kurumsal Zarafet Eğitimi

Zarafet eğitimi, kurumsal eğitimlerden bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Web Home’da katılacağınız zarafet eğitimi ile konuşma ve beden dili tekniklerini öğreniyor, etkili bir imaj kazanıyor, kurumsal iletişim dilini kavrıyorsunuz.

Özel Kurumsal Şirket Eğitimleri ile Tüm Programı Siz Belirleyin!

Kurumsal eğitimlere katılım sağlamak isteyen fakat iş yoğunluğundan dolayı müsait olamayan profesyoneller için SEO eğitimi, e-ticaret eğitimi, sosyal medya eğitimi, Adwords eiğitimi ve zarafet eğitimi gibi tüm kurumsal eğitim programlarını firmaların talep ettiği gün ve saate göre programlıyoruz. 

Web Home’un Bireysel Eğitimleri – Kişisel Gelişiminizi Destekleyin!

Çağımızın en ünlü mesleklerini yapmak, geleceğinizi şekillendirmek ister misiniz? SEO Akademi ve Web Home sizlere bu imkanı sunuyor. Uzmanlık kazanacağınız, meslek edineceğiniz bireysel eğitim uygulamalarından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

SEO Eğitimi

Bireysel gelişim eğitimlerinden biri olarak SEO eğitimini sizlere sunuyor; SEO’nun temel kavramlarını ve analiz yapmayı öğreterek, başarılı optimizasyon stratejileri ile arama motorlarında ilk sayfada yer alacak siteler yapmanızı sağlıyoruz.

Mesleki SEO Eğitimi

SEO uzmanı veya SEO içerik editörü olmak isteyenler için bireysel gelişim eğitimleri kapsamında verdiğimiz mesleki SEO eğitimi ile SEO’nun ilerleyen süreçlerini anlatarak öğrencilerimize mesleki yeterlilik kazandırıyoruz. SEO ajansları ve reklam firmalarında çalışabilecek bilgi ve tecrübeyi kazandırıyoruz.

Sosyal Medya Eğitimi

Kişisel gelişim eğitimlerinden biri olan sosyal medya eğitimi, sosyal medyanın ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını öğreterek, kişilere online marka yönetme, kampanya oluşturma ve reklam yapma becerisi kazandırıyor.

Mesleki Sosyal Medya Eğitimi

Mesleki anlamda Sosyal Medyayı öğrenmek isteyenlere özel medya stratejileri, kampanya yöntemleri, topluluk oluşturma ve kriz yönetme yetisi kazandırmak üzere hazırladığımız kişisel gelişim eğitimleri de oldukça talep alıyor.

Adwords Eğitimi

Bireysel gelişim eğitimlerinden biri olan Adwords eğitimi, en büyük reklam araçlarından Adwords ile ilgili teknik bilgileri vermek, kampanya oluşturmayı ve yönetmeyi öğretmek, kar sağlatarak başarıyı yakalatmak konusunda katılımcılara destek sağlıyor.

İnternet Reklamcılığı

Bireysel gelişim eğitimlerinden biri olarak sıkça tercih edilen internet reklamcılığı, internet reklam modellerinin öğretilmesi, dijital pazarlama yöntemlerinin ve nasıl kullanılacağının kavratılması konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlıyor.

SEO ve Sosyal Medya 

Ücretsiz olarak düzenlenen SEO ve sosyal medya seminerleri ile katılımcıların optimizasyon ve sosyal medya gücünün farkına varmasını sağlıyor, en akılcı stratejiler hakkında ipuçları veriyoruz. 

Özel Kişisel Gelişim Eğitimleri

Diledikleri gün ve saatlerde eğitim almak isteyenlere göre programlanan özel kişisel gelişim eğitimleri, sunduğu esneklik ile pek çok kişinin kendini geliştirmesini, ufkunu açmasını ve yeni beceriler edinmesini sağlıyor.

Web Home’da Destekleyici Eğitimler de Var!

Kurumsal eğitimlere ve kişisel gelişim eğitimlerine ek olarak Web Home ve SEO Akademi iş birliği ile workshoplar da düzenliyor ve öğrencilerimizi çok yönlü bir gelişime davet ediyoruz. Siz de hem mesleki hem de bireysel açıdan öğrenmeyi istediğiniz bir alanla ilgili olarak workshoplara katılabilirsiniz. 

Blog Oluşturma – Blog Yönetimi

Blog yönetimi workshop’ı, kişi ve firmalara blog oluşturma yöntemlerini anlatarak hedef kitlelerine başarılı bilgiler vermelerini, arama motorlarında üst sıralarda yer almalarını sağlıyor.

SEO İçerik Editörlüğü

SEO içerik editörlüğü workshop’ı, SEO kurallarına uygun içerik yazmanın önemini ve tekniklerini kavratıyor, arama motorlarında görünür içerik yazma becerisi kazandırıyor.

E-ticaret Yönetimi

E-ticaret yönetimi eğitimi, e-ticaret sitelerinin nasıl oluşturulması gerektiğini, kampanyaların nasıl yönetileceğini, iletişim modellerini ve kriz yönetme sistemlerini öğretiyor.

Photoshop

Photoshop eğitimi, katılımcılara temel photoshop bilgilerini vermek, photoshop araçlarını nasıl kullanacaklarını öğretmek, görsel optimizasyon yapmalarını sağlamak için destek oluyor.

HTML (SEO İÇİN)

Kursiyerlere temel HTML bilgilerini vermek, komutlarını, fotoğraf ve metin işlemlerini öğretmek, tasarım ve SEO’da bilgilerini kullanmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

Bilişim Hukuku

Web sitesi yapacaklara ya da yaptıracaklara bilişim hukuku kapsamı hakkında bilgi vermek, güvenlik ve işlenebilecek suçları öğreterek bilgi sahibi olmalarını sağlamak için destek oluyoruz.

Marka Hukuku

Marka Hukuku workshop’ı ile tescil firmalarına ya da tescil yaptıracaklara marka hukuku kapsamından bahsediyor, tescil hakkında bilgiler vererek ceza ve diğer hususları öğretiyoruz.

Wordpress

Temel WordPress kavramlarını, kullanım ve güvenlik bilgilerini vermeyi, web site yapabilmeyi ve düzenlemeyi öğretiyoruz.

Joomla

Temel Joomla bilgilerini vererek kullanım sistemini kavratmak, kurulum ve yönetim modellerini anlatmak, içerik yönetmeyi öğretmek için çabalıyoruz.

Zarafet

Firmaların yönetici ve çalışanlarına iletişim, tanışma, konuşma ve beden dilini kullanma bilgileri vererek etkili iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Etkili Sunum Teknikleri

Kitlelere nasıl seslenmek gerektiğini, etkili bir sunumun nasıl yapılacağını, başarılı sunum hazırlama tekniklerini öğretmek için workshoplar düzenliyoruz. 

[widget-140]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98