Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

E-ticaret Uzmanlarının Okuması Gereken Kitaplar

E-ticarete Girecek Kişilerin Okuması Gereken Kitaplar

E-ticarete girişmek ya da yeni bir işe atılmak, cesaret isteyen bir şeydir. Zaten bu yüzden başarılı girişimcilerin hikayesi unutulmaz olur ve pek çok kişiye ilham verir. Eğer siz de böyle bir işe başlamak üzere hazırlık yapıyorsanız yapmanız gereken ilk şey, e-ticaret ile ilgili kitapları okumaktır.

E-ticaret uzmanlarının okuması gereken kitaplar, pek çok kişinin hayallerine kavuşmasını ve başarabileceğine inanmasını sağlar. Sizlere hem mesleki yaşamınızda yol gösterecek hem de e-ticarette başarılı sonuçlara ulaşma imkanı sunacak en iyi e-ticaret kitapları, mücadelenizi ilk adımı olur. 

E-ticaret Uzmanları Hangi Kitapları Okumalı?

E-ticaret uzmanlarının okuması gereken kitapları, e-ticaret sitesi sahipleri ve ticaretle uğraşan kişiler de okuyabilir. Her bir kitapta size kılavuzluk edecek önemli püf noktalar bulunduğunu söyleyebiliriz. Şimdi gelin birlikte çok satan ticaret kitaplarına göz atalım.

E-ticaret Çağı - Mahir Erkan

E-ticaretin bugünü ve geleceğinden bahseden bu kitap, e-ticaret uzmanlarının okuması gereken kitaplardan biridir. E-ticarete ek olarak mobil ticaret, sosyal ticaret ve perakendecilik gibi konular üzerinde de durur. 

E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi – Anıl Altaş

İnternetten satış yapmak ve sosyal medyayı daha profesyonel bir şekilde kullanmak isteyenler için bir rehber niteliğinde olan bu kitap, e-ticarete girecek kişilerin okuması gereken kitaplardan biridir. E-ticarette satış hacminin artırılmasından e-ticaretin çeşitlerine kadar pek çok konuyu detaylı bir şekilde ele alır. 

Kümesteki Kartal Neden Uçamaz? – Burak Büyükdemir

Burak, Serkan, Nevzat ve Melih’in kurulu düzenlerini ellerinin tersiyle iterek atıldıkları maceralar, yaşadıkları zorluklar ve bu maceralarının sonunda yaşadıkları, bu eserde detaylı bir şekilde anlatılıyor. E-ticarete girecek kişilerin okuması gereken kitaplardan biri olan Kümesteki Kartal Neden Uçamaz’ı kitaplığınızdan eksik etmemenizi öneririz. 

E-Ticaret Kavramlar Gelişim ve Uygulamalar – Prof. Dr. Gonca Telli Yamamoto

E-ticaret uzmanlarının okuması gereken kitaplar arasında en önemlilerden biri de Gonca Telli’nin bu eseri. E-ticaretin kavramlarından başlayarak detaylı bir anlatım yapan ve e-ticaretin tanımlanmasında okuyuculara kolaylıklar sunan eser, temel ve genel e-ticaret bilgisi sunmaktadır. 

Dijital Pazarlama Stratejisi – Simon Kingsnorth

Çok satan ticaret kitaplarını araştırırken dijital pazarlama reyonlarını gezmeyi de unutmayın. Çünkü ölçülebilir bir başarı sağlamak için etkili stratejilere her zaman ihtiyacınız var. Bu eserde içerik pazarlamasından kullanıcı deneyimine, görüntülü reklamdan planlamaya kadar pek çok konu üzerinde duracak ve bilgi sahibi olacaksınız.

E-ticaretin İletişim Teorisi – Mehmet Ağan

E-ticaret yalnızca satış ve pazarlama teknikleriyle ele alınabilecek bir durum değildir. E-ticaretin tarihselliğini ve toplumsal ilişkilerini de bilmek gerekir. Bu yüzden sadece uygulamaya odaklanmış kitaplara geçmeden önce teorik detayları da öğrenmek isterseniz bu eser, en iyi e-ticaret kitaplarından biridir. 

Kütüphanenizi Yeni Baştan Kurun! – E-ticaret ile İlgili Kitaplar

E-ticaret uzmanları hangi kitapları okumalı sorusunu sizler için yanıtladık. Elbette e-ticaret ile ilgili daha pek çok başarılı kitap bulunuyor. Ancak başlangıç olarak bunları okuyup ufkunuzu genişletebilir, meslek hayatınıza rehber olarak alabilirsiniz. E-ticaretle ilgili derin bir araştırma yapmak için ilk adımınız, kitap okumak ve uzmanların farklı görüşlerini almak daha doğrudur.

[widget-134]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98