Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Ucuz Web Tasarım Firmaları - Bütçenize Göre Tasarım Yaptırın!

Web Tasarım Firmalarında Fiyat Öncelikli Kriteriniz Olmasın!

Web tasarımı yaptırmak isteyenlerin ilk kriteri uygun fiyatlarda olmasıdır. İnternette araştırma yaptığınızda da karşınıza yüzlerce web sitesinin çıktığını görürsünüz. Ancak tercihinizi sadece fiyat kriterine göre belirlememeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Yüzlerce tasarım ajansı içinde istediğiniz hizmeti alabileceğiniz firmayı seçmek biraz zor olacaktır. Ancak eğer başarılı bir işe imza atılırsa siz de başarınıza başarı katacaksınız.

İhtiyacınız olandan daha azını ya da ihtiyacınız olandan daha fazlasını yaparak size hem uzun vadede hem kısa vadede ekonomik zararlar verebilecek web tasarım firmalarından uzak durup, size en uygun olanı kısa sürede verebilecek web tasarım firmalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Bu bağlamda web tasarım firmalarının size ucuz projeyi değil kaliteli projeyi sunması daha önemlidir. Dilediğiniz taktirde internette onlarca ucuz web tasarım firması bulabilirsiniz ancak yapılan işlerin ne kadar memnun edeceğini bilemezsiniz.

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Web tasarım fiyatları ajansların belirlediği kriterlere göre değişiklik göstermekte. Kaliteli bir hizmet almak için ajanslarda aradığınız ilk özelliğin ekonomik tasarımlar yapıyor olması yerine sizi memnun etmesi gerektiğini tekrar hatırlattıktan sonra kriterleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Öncelikle, Web tasarım fiyatları arasındaki farkın sebeplerinden biri programlama dilleridir. En çok kullanılan diller HTML, PHP; ASP; NET; C++, C# ve Coldfusion’dır.

Web tasarım fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise web sitesinde Flash kullanılıp kullanılmayacağıdır. Flash ile yapılan web siteleri daha maliyetli olmaktadır.

Kullanılan grafiklerin firmanıza özgü ve kurumsal kimliğinizi yansıtan özgün bir tasarım olup olmadığı da bir kriterdir.

  • Açılacak panel ve sayfa sayısı da belirleyicidir.

  • Banner ve kampanya hazırlanması tasarım fiyatlarına etki eder.

  • Adwords reklamcılığından yararlanılacak ise ücretler değişebilir.

  • Hedef kitleniz, pazarınız ve ürünleriniz de ücretleri etkiler.

  • SEO destek alınması da ekstra hizmetlere girer.

Eğer kullanıcıları, müşterileri, satış bilgilerini toplamak için veri tabanı kullanmaya ihtiyaç duymayan, pazarlama amacı gütmeyen basit web sitelerine ihtiyaç varsa HTML kullanılarak giderler azaltılabilir.

Piyasada bu kadar çok web tasarımcı ve web tasarım ajansı varken, sizin için doğru olanın hangisi olduğuna karar vermek zor olabilir. İstediğiniz sonucu vermeyecekse web tasarım fiyat tekliflerinden, en ucuz tasarım firmaları yerine en pahalısını tercih etmenin hiçbir önemi yoktur.

Ucuz web tasarım firmaları neyi başarmak istediğinizi çok da önemsemeyecektir. Bu nedenle rakiplerinizi geride bırakacak stratejik adımlar atmanız zorlaşacaktır. Sadece iyi görünüme sahip bir siteye sahip olmak, başarı elde etmek için yeterli değildir. Kullanımı ve erişimi kolay, kullanıcı dostu, dikkat çekici bir internet sitesi daha güven verici olacaktır.

Başarılı bir siteye sahip olmak için ihtiyacınız olan şeyler;

  • Doğru web tasarımı,

  • İşlevsellik,

  • Arama motoru optimizasyonu dengesini sağlayabilmektir.

[widget-130]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98