Hizmet Sanattır ! Türkiye'nin Tam Kapsamlı Dijital Ajansı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Site Tasarımı

Şirketinizin Dünyaya Açılan Kapısı: Web Siteleri!

En iyi hizmeti, uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor olsanız dahi, verdiğiniz hizmeti potansiyel müşterilerin bilgisine sunmadıktan sonra firmanızın sürekliliğini ve sonrasında da büyümesini sağlamanız mümkün değildir. Firmanızın sektörde tutunmasını, en iyi noktaya doğru ilerlemesini sağlamak içi müşteriye, müşteriye ulaşmak için de tanıtım araçlarına ihtiyacınız vardır.

Web tasarım çağımızın olmazsa olmazlarından. Artık küçük, orta ve büyük çaptaki kuruluşların kendine özel internet adresleri var.Genel ve bilinen tanıtım araçlarının yetersiz kaldığı günümüzde yeni nesil tanıtım aracı olarak öne çıkan bir yola başvurmanız gerekiyor: Web siteleri. Şimdi gelin, web sitesi nasıl olmalı, birlikte bakalım.

Web Site Tasarımınız Rakiplerinize Fark Atmanızı Sağlar!

Herkes web sitesi yapar ancak size özgü olanı elde etmek oldukça zordur. Nitelikli, işinizi doğru yansıtan ve prestijinizi gösteren bir web site kurulumu yaptırmak için aşağıdaki unsurlara dikkat edilmesi gerekir.

 • Menü ve içerik oluşturma: Web site kurulumu yapılırken ürün ve hizmetlerin kategorilere ayrılarak öğretici bir şekilde anlatılması gerekir. Verilmek istenen mesajı anlamayan müşteri web sitesinden çıkabilir. Kullanıcıları internet sitenizde tutmak için benzersiz ve etkileyici içerikler oluşturmak gerekir.        

 • Tasarım: Web sitesi tasarımında grafik çalışmaları, özgün ve orijinal kurumsal çekimler, firmanızın kimliğini yansıtacak tanıtım filmleri, hedef kitlenizi etkilemenizi sağlar. Web siteleri incelendiğinde firmanın kendine ait olmayan görsel ve içerikleri kullanmasının kurumsal kimliği zedelediği görülmüştür. Bu durumla karşılaşmamak için dinamik ve kreatif web site tasarımları yapılmalıdır.     

 • SEO: Web sitelerinin yapılma amacı arama motorlarında ilk sırada çıkarak daha çok insana ulaşmayı sağlamak. Arama motoru optimizasyonu karşılığı olan SEO, sektörünüze göre hedef kelimelerde sizi ilk sıraya taşır. Bu yüzden zirveyi hedefliyorsanız SEO hizmeti almalısınız. 

Kalıpların Dışına Çıkın! – Kurumsal Fotoğraf ve Videolarınızı Kullanın!

Hemen hemen her web sitesinde Google görsellerden aratılan ve kullanılan fotoğrafları görüyoruz. Ancak kurumsal başarının sırrı sitenizin sayfalarını tamamen kendi fotoğraflarınızla ve videolarınızla donatmaktan geçiyor. Müşterilerinize ve ziyaretçilerinize firmanız hakkında yeterli ve doğru bilgi vermek için kurumsal fotoğraf çekimleri ve tanıtım filmi yaptırmalısınız. Rakiplerinizden farklı olmak ve ayrıcalık yaratmak için farklı olmayı amaç edinmeniz gerekir.

Neden Web Tasarım? – Yeni Nesil Tanıtım Aracı

İnternet ortamında bireysel ve kurumsal başarı sağlamak için web tasarımı yaptırmak çok önemli. Markanızın sanal ortamdaki yüzü olan internet siteleriniz müşterilerinizin sizi tanımak için ilk ziyaret edeceği yerlerden. Bunun dışında web tasarım yaptırarak:

 • Sanal ortamda görünür olursunuz.

 • Cironuzu artırırsınız.

 • Kurumsal kimliğinizi pekiştirirsiniz.

 • Teknolojiye ayak uydurursunuz.

 • Dünyaya açılırsınız.

 • Rekabet ortamında başarı sağlarsınız.

 • Satış gelirlerinizi artırırsınız.

 • Profesyonelliğinizi yansıtırsınız.

 • Müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve belirler ve ona göre hareket edersiniz.

Web Sitesi Nasıl Olmalı? – Fark Yaratın!

Günümüzde bir zorunluluk olarak hemen hemen her firmanın web sitesi bulunuyor. Ancak var olanların arasından sıyrılmak hatta öne geçmek istiyorsanız farklı bir web tasarıma sahip olmalısınız.

Profesyonel bir web sitesi ile daha güvenilir, kurumsal ve yaratıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. Web sitesi bulunmayan ya da özensizce yapılmış bir siteye sahip olan şirketler güvenilirlikten uzak bir görünüm sergilemekte ve potansiyel müşterileri kaybetmektedir.

Web Site Tasarımını ve Web Site Kurulumunu Web Home’a Bırakın!

Web Home ailesi olarak sizlere benzersiz, seçkin, amaca uygun ve güncel web tasarımı trendleri ile siteler hazırlıyoruz. Firmanızı analiz ederek beklentilerinizi ölçüyor, hedeflerinize yönelik harekete geçiyoruz. Kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi ve birikimlerimizi projeye aktararak müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Firmanızı yansıtan en iyi tasarımı gerçekleştirdikten sonra memnuniyetinizi ölçüyor, dilediğiniz düzenlemeleri yapıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek, teknik altyapısı güçlü, hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Ve yapıyoruz! Web Home ayrıca sizler için; tecrübe, profesyonel ekip, en yeni programlar, görsel uygulamalar, ekonomik çalışmalar sunuyor!

[widget-130]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 98